екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

Французький футболіст вліпив феноменальний гол з 35 метрів: відео шедевра

4.6тЧитати матеріал російською

Півзахисник французького футбольного клубу "Нансі" Лоран Абергель відзначився фантастичним ударом в матчі регулярного сезону 2-го дивізіону країни. У грі проти "Аяччо" 24-річний уродженець Марселя вліпив чудовий гол з 35 метрів.

Отримавши на 10-й хвилині пас в центрі поля Абергель зробивши кілька кроків, і завдав забійний постріл чітко під поперечину, не давши голкіперові жодного шансу на порятунок.

Відзначимо, що через сім хвилин "Нансі" подвоїв перевагу, однак у другому таймі пропустив двічі. Зустріч завершилася внічию - 2: 2.

Нагадаємо, що недано бразильський футболіст забив розкішний автогол в "дев'ятку".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Франції" на сайті "OBOZREVATEL".