П'ятий гол у матчі! Франція - Хорватія: онлайн-трансляція фіналу ЧС-2018

83.1тЧитати новину російською

Національні команди Франції та Хорватії зустрічалися у фіналі чемпіонату світу 2018 року в Росії. Битва за головний трофей світового футболу проходила в неділю, 15 липня, на стадіоні "Лужники" в Москві. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Франція - Хорватія.

Для хорватської збірної вихід у фінал мундіалю став першим в історії. Підопічні Златко Даліча перевершили досягнення 1998 року, коли "картаті" завоювали бронзові медалі першості у Франції. До фіналу хорвати підходять з серйозною кадровою проблемою: під великим питанням знаходиться участь в матчі основного півзахисника Івана Перішіча.

Французи ж вдруге поспіль виходять до фіналу престижного турніру. Два роки тому вони прикро програли Португалії у вирішальному матчі домашнього чемпіонату Європи. У разі перемоги над Хорватією наставник "галльських півнів" Дідьє Дешам виграє Кубок світу і в якості гравця, і як тренер.

Цікаво, що на історичному для команд мундіалі-98 вони зустрічалися в півфіналі. Тоді французи здобули вольову перемогу - 2:1. Гравці збірної Хорватії вже назвали майбутній фінал в Москві помстою за той матч.

ЧС-2018. ФІНАЛ

Москва, стадіон "Лужники"

Головний арбітр: Нестор Пітана (Аргентина)

Франція - Хорватія - 4:2

Голи: Манджукич, 19, автогол, Грізманн, 38, з пенальті, Погба, 59, Мбаппе, 65 - Перішич, 28, Манджукич, 69

Франція: 1. Льоріс - 2. Павар, 4. Варан, 5. Юмтіті, 21. Лукас-Франсуа, 6. Погба, 13. Канте, 14. Матуіді, 7. Грізманн, 9. Жиру, 10. Мбаппе

Запасні: 16. Манданда, 23. Ареола, 3. Кімпембе, 17. Рамі, 19. Сідібе Дж., 22. Менді Б., 8. Лемар, 15. Н`Зонзі, 18. Фекір, 12. Толіссо, 11. Дембеле У., 20. Флоріан Товен

Хорватія: 23. Субашич Д. - 2. Врсалько, 3. Стрініч, 6. Ловрен, 21. Віда, 4. Перішич І., 10. Модріч, 11. Брозовіч, 7. Ракітіч, 17. Манджукич, 18. Ребіч

Запасні: 1. Ліваковіч, 12. Калинич Л., 13. ледь, 15. Чалет-Цар, 22. Піваріч, 5. Чорлука, 8. Ковачич, 14. Брадаріч, 19. Бадель, 9. Крамаріч, 20. Пьяца

______________________________

90+6. УСЕ! ФРАНЦІЯ ВИГРАЄ ЧС-2018!

90+2. Врсалько скосив партнера по "Атлетико" Грізманна.

90. 5 ХВИЛИН ДОДАВ СУДДЯ.

89. Ракітіч вистрілив вище воріт метрів з 25.

87. Фекір дальнім ударом Субашич перевірив. Той спокійно забрав.

84. Пішли час французи тягнути. Лежить Погба на газоні.

81. ЗАМІНА. Пьяца виходить замість Стрініч.

81. ЗАМІНА. Фекір змінює Жиру.

81. Франція на відбій просто грає.

78. Ух. Ракітіч не влучив у дальній кут з лінії штрафної.

75. Хорвати ломанулись всією командою вперед.

73. ЗАМІНА. Толіссо у грі замість Матуіді.

71. ЗАМІНА. Крамаріч вийшов у Хорватії.

69. 4:2! Що творить Льоріс! Вирішив обіграти Манджукич у воротарському чогось і ошибься!

65. 4:1!!! Мбаппе! Отримав пас зліва, прибрав м'яч під праву і з півкола поклав м'яч в ближній кут. Субашич просто не бачив удару.

62. Важко хорватам буде.

59. 3:1. Мбаппе втік в контратаку, віддав Грізманну, той скинув на Погба, який зарядив у Ловрена. Поль підібрав відскок і з лінії штрафного дав в кут.

57. Шукають хорвати шляхи до воріт Льоріса.

54. ЗАМІНА. Канте йде. Н`Зонзі в грі.

52. Ух! Момент у Мбаппе був. Оббіг, як на велосипеді, Віду, вивалився на Субашич, але воротар відбив удар в упор.

50. Врсалько в дотик пробив метрів з 28. Повз.

48. Льоріс дістав під поперечиною удар Ребіч.

47. Грізманн через штрафний у руки Субашичу пробив.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Французи ввели м'яч у гру.

19:03. Статистика першого тайму.

19.00. Повертаємося до Москви.

18:59. У Франції один удар за весь перший тайм. Той самий з пенальті.

18:56. Матч в "Лужниках" вже встановив рекорд: перший в XXI столітті, в якому забито більше двох голів.

18:49. ПЕРЕРВА. Відпочиваємо.

45+4. Усе. Свистить Пітана.

45+1. Віда не влучив у кут після навісу... Пронесло французів.

44. Ой-ой-ой. Ловрен на ногу Юмтіті впав у боротьбі.

41. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Лукас-Франсуа збив суперника.

38. 2:1!!! Грізманн чітко розвів м'яч і Субашича по різних кутах.

36. СТАВИТЬ АРБІТР "ТОЧКУ"!!!

35. Перішич рукою зіграв. Суддя пішов дивитися повтор.

34. Французи пенальті вимагають!

31. Хорватія відігравалася у всіх (!) матчах плей-офф.

28. 1:1!!! Перішич зрівнює! Після штрафного Віда скинув партнеру, а той з лінії штрафного пальнув у дальній кут.

27. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Канте заплів ноги Перішичу.

26. Здається, французи ще по воротах не били. Але ведуть в рахунку.

23. Ух! Віда у потужному підкаті не пустив Мбаппе на побачення з Субашич.21. Віда головою пробив вище.

19. 1:0!!! Забиває Франція на рівному місці! Грізманн подав зі штрафного, а Манджукич підрізав м'яч у свої ворота!

17. Брозовіч завалив Грізманн. Суддя фол свиснув, і тут же половина хорватської збірної на харчування налетіла.

16. Перішич в око отримав.

15. Перспективна атака хорватів, але Перішич прострілив невдало.

13. На Жиру було закидання. Занадто сильно.

11. Французи, схоже, просто дають супернику вибігатися.

9. Ребіч збив Погба біля чужої штрафної.

7. Хорвати досить активно прессингують суперника.

5. Варан впевнено зняв навіс справа.

3. Поки що спокійно все у нас.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Хорвати розіграли з центра поля. Понеслась!

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни відіграли. Зараз почнеться!

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти виходять на поле!

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Наталія Водянова та Філіп Лам винесли Кубок світу.

11 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ну і в Загребі, зрозуміло, всі біля екранів.

13 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Нарешті! Закінчилася ця дурниця. Чекаємо виходу команд.

16 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вже хвилини три "Калинка" звучить. Кров з вух.

23 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. В "Лужниках" биток вже.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Фу, врубили "Moscow never sleeps".

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Церемонія закриття у нас стартує.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вивчимо розстановки. До речі, склади у суперників абсолютно прогнозовані.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди вже в "Лужниках".

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади вже у нас!

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Крута нарізка!

9 ГОДИН ДО МАТЧУ. Напередодні визначився володар "бронзи".

ДВІ ДОБИ ДО МАТЧУ. Вытаємо, дорогі любителі футболу! На нас чекає чудовий за інтригою фінал чемпіонату світу в Росії. Франція проти Хорватії!

Як повідомляв OBOZREVATEL, півфінальний матч збірної Хорватії на ЧС-2018 з Англією потрапив під розслідування ФІФА.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".