Форвард збірної України відзначився суперголом у Туреччині

14,6 т.

Український футболіст Артем Кравець забив ефектний м'яч за "Кайсеріспор" у матчі 1/16 фіналу Кубка Туреччини проти "Алтаю". Гол нашого гравця допоміг його команді здобути мінімальну перемогу над суперником 1:2.

Кравець вийшов на заміну на початку другого тайму і через 20 хвилин подвоїв перевагу своєї команди. Українець отримав гарну передачу і потужним ударом з-за меж штрафного вразив ворота "Алтаю".

Читайте: Twitter прирівняв воротаря збірної України до інтиму

У підсумку перший із двох матчів 1/16 фіналу "Кайсеріспор" виграв. Поєдинок-відповідь відбудеться 18 грудня.

Нагадаємо, що у ще одного форварда збірної України Євгена Селезньова в турецькому "Акхісар" справи йдуть набагато гірше. Екс-футболіста "Шахтаря" перевели в другу команду. Агент Селезньова Іван Пироженко планує шукати українцю новий клуб.

Як повідомляв OBOZREVATEL воротар збірної України Андрій Лунін захопив своєю неймовірною грою за "Леганес" у поєдинку проти "Райо Вальєкано". Український голкіпер потягнув 11-метровий удар від суперника.