Форвард "Ювентуса" забив в Лізі чемпіонів приголомшливий гол в один дотик

10,5 т.
Гонсало Ігуаїн

Нападаючий клубу "Ювентус" Гонсало Ігуаїн відзначився чудовим ударом в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Гравець національної збірної Аргентини забив "Тоттенхему" вже на 2-й хвилині зустрічі.

"Обозреватель" веде онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Тоттенхем".

Читайте: Де дивитися АЕК - Динамо: розклад трансляцій матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

30-річного форварда всi кинули в штрафний. Пішла м'яка передача зі стандарту і Гонсало в дотик з льоту пробив у дальній нижній кут. Льоріс торкнувся сфери, але відбити "постріл" не зміг.

Через 5 хвилин Ігуіан вже з пенальті зробив рахунок 2:0, оформивши найшвидший дубль в історії Лiги Чемпiонiв.

Відзначимо, що на груповому етапі "Тоттенхем" посів перше місце в квартеті з "Реалом", "Боруссією" і АПОЕЛем, а "Ювентус" фінішував другим, маючи в суперниках "Барселону", "Спортинг" і "Олімпіакос".