Фінал Кубка України "Динамо" – "Ворскла": відео голів

Динамо - Ворскла

Київське "Динамо" обіграло полтавську "Ворсклу" у фіналі Кубка України з футболу сезону 2019/2020. Зустріч пройшла на харківському ОСК "Металіст".

Вже на 11-й хвилині завдяки зусиллями Степанюка гості вийшли вперед. Через 17 хвилин Беньямін Вербич зрівняв рахунок.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися онлайн відео голів.

"Динамо" – "Ворскла" 1:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 8:7

Гол: 0:1 – 11 Степанюк.

Гол: 1:1 – 28 Вербич.

Динамо: Бущан - Кендзьора, Сирота, Шабанов, Миколенко - Сидорчук - Цітаішвілі (Циганков, 60), Буяльський (Шапаренко, 99), Шепелев (Андрієвський, 117), Де Пена - Вербич.

Ворскла: Резник - Пердута, Чеснаков, Ндіайе, Сапай - Скляр (Шехіч, 95), Пуцлін - Якубу (Опанасенко, 73), Кулач (Луїзао, 76), Кане - Степанюк (Баєнко, 114).

Попередження: Сирота, Шабанов, Буяльський, Вербич - Скляр, Пердута

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Ворскла" в серії післяматчевих пенальті виграла у півфіналі Кубка України з футболу у "Маріуполя" (3:2). Голкіпер збірної України U-17 в своєму дебютному поєдинку за першу команду полтавців вийшов на заміну на 118-й хвилині і відбив три удари з 11-метрової позначки.