Феноменально! Чемпіон Італії здобув перемогу у меншості, забивши 6 м'ячів: опубліковано відео

10,8 т.

Туринський "Ювентус" здобув феноменальну перемогу над "Удінезе" у матчі 9-го туру чемпіонату Італії. "Стара сеньйора" розгромила суперника на виїзді з рахунком - 6:2, при цьому більше години граючи вдесятьох.

Вже на 8-й хвилині зустрічі гості виявилися в ролі наздоганяючих після точного удару Стіпе Періци. Проте до середини тайму "Ювентус" не тільки відігрався, а й вийшов вперед. При цьому арбітр зустрічі вилучив з поля Маріо Манджукича, а відразу після перерви команда з Удіне зуміла зрівняти рахунок.

Читайте: Український футболіст 4 рази сказав "бл ** ь", коментуючи рішення жінки-арбітра: опубліковано відео

Це лише заохотило "Ювентус", який у другому таймі відправив у ворота суперника чотири м'ячі, здобувши впевнені три очки. Після цієї перемоги туринці розташувалися на третьому рядку турнірної таблиці, відстаючи від лідера "Наполі" на три пункти.

"Удінезе" - "Ювентус" - 2:6

Голи: Періца, 8, Ларангейра, 47 - Самір, 14 (автогол), Хедіра, 20, 59, 87, Лайки, 52, Пьянич, 90

Як повідомляв "Обозреватель", під час футбольного матчу в Словаччині через поле проїхав паровоз.