14 листопада • оновлено в 13:08

Фантастика на останній секунді! "Шахтар" врятував мертвий матч у Лізі чемпіонів

Поєдинок пройшов у безкомпромісній боротьбі
109.3т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у четвертому турі Ліги чемпіонів сезону 2019/2020 врятувався на останніх секундах від поразки в гостьовому матчі проти "Динамо" із Загреба.

Матч на легендарному хорватському стадіоні "Максимір" завершився з рахунком 3:3, притому останні два голи український клуб забив на 90+3 і 90+5-й хвилинах.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Динамо Загреб – Шахтар.

Поєдинок розпочався на високих швидкостях з інтенсивними атаками обох команд. Господарі намагалися високо пресингувати українців, але на 13-й хвилині пропустили кинджальну контратаку.

Донецькі футболісти продемонстрували, наскільки класно у них виходить використовувати вільні зони при швидких атаках. Всі футболісти в цій комбінації зіграли ідеально. Алан Патрік, спершу знайшов класним проникаючим пасом Жуніора Мораеса, а потім майстерно завершив його "обратку" одним дотиком.

Забивши гол, "Динамо" всіма силами відійшло на поле "Шахтаря" і на 19-й хвилині після довгої навісної передачі Петковича ледь не зрівняв рахунок. Ідеально зіграв Пятов.

Переможний рахунок на табло провисів недовго. Через 6 хвилин у "гірників" виникли проблеми після звичайної флангової передачі. Як і в Харкові два тижні тому, гравці "Шахтаря" не змогли виграти боротьбу у штрафному майданчику, і пропустили абсолютно необов'язковий м'яч – 1:1.

Після перерви "Шахтар" більше намагався грати на контратаках, ніж домінувати за рахунок контролю м'яча. Кілька проривів ледь не закінчилися взяттям воріт.

На 58-й хвилині лише неймовірне везіння врятувало гравців з України від вірного гола. "Динамо" скористалося величезним розривом між лініями захисту й атаки, а найпотужніший удар прийшовся в поперечину.

У кінцівці "Шахтар" чергував періоди гри першим і другим номером. Футболісти з Донецька то намагалися заманити суперників на свою половину поля і зловити на контрі, то навпаки переходили на чужу половину великими силами і створювали величезний тиск на "Динамо" безпосередньо в третій зоні.

На 74-й хвилині Моро отримав другий "гірчичник" і залишив свою команду в меншості, але підопічні Луїша Каштру недовго перевершували в складі. На 78-й хвилині Марлос за другу жовту картку також покинув поле.

Здавалося, що розв'язка наступила на 83-й хвилині, коли Іванушеч вбіг до штрафного і точно пробив у дальній кут – 2:1.

"Шахтар" ніби як "поплив" і за кілька хвилин пропустив третій гол.

Але фінал виявився фантастичним. Коли пішла третя додаткова хвилина Мораес зміг скоротити відставання, а на п'ятій додатковiй у чужу штрафну побіг Пятов, який заробив пенальті. Андрій отримав удар у голову від хорватського футболіста і після перегляду VAR Фелікс Брих призначив пенальті. Тете був бездоганний.

"Динамо" Загреб Хорватія – "Шахтар" Україна 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: 0:1 – 13 Алан Патрік, 1:1 – 25 Петкович, 2:1 – 83 Іванушец, 3:1 – 89 Адемі, 3:2 – 90 Мораес, 3:3 – 90, пенальті Тете.

Динамо Загреб – Ліваковіч, Стоянович (Іванушец, 72), Періч, Ділавер, Леовац, Адемі, Ольмо, Оршіч (Джиро, 77), Моро, Теофіль-Катрін, Петкович (Кондзер, 90).

Шахтар – Пятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко (Дентіньо, 86), Додо, Коваленко, Марлос, Степаненко (Маркос Антоніо, 90), Алан Патрік (Тете, 84), Тайсон, Мораес.

Попередження: Ділавер (34), Моро (41), Марлос (73), Адемі (90), Теофіль-Катрін (90).

Вилучення: Моро (74), Марлос (79).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22 жовтня зустріч між цими командами в рамках третього туру Ліги чемпіонів у Харкові завершилася внічию (2:2).

18 вересня "гірники" в 1-му турі програли англійському "Манчестер Сіті". Матч у Харкові на переповненому ОСК "Металіст" завершився з рахунком 0:3.

Зустріч 2-го туру в Італії проти місцевої "Аталанти" завершилася з рахунком 2:1 на користь українського клубу.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".