Учудив: Селезньов ударив ногою лежачого гравця, а потім забив переможний гол

11,8 т.

Ексфорвард збірної України Євген Селезньов став героєм і антигероєм в матчі другого дивізіону чемпіонату Туреччини, в якому його клуб "Бурсаспор" грав проти "Адана Демірспора" (2:1).

Селезньов вийшов в стартовому складі своєї команди і зіграв 79 хвилин. Найбільші суперечки після матчу викликав епізод на 22-й хвилині: Селезньов ударив ногою лежачого гравця, за що отримав "гірчичник".

А на 37-й хвилині українець реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:0. Цей гол в результаті приніс перемогу його команді, оскільки суперники зуміли згодом відіграти лише один м'яч.

Читайте: Українець Лунін здійснив яскравий сейв і став найкращим гравцем матчу в Іспанії

Євген Селезньов в 16 матчах чемпіонату в нинішньому сезоні забив 7 голів, а в чотирьох поєдинках Кубка відзначився тричі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше екснападник збірної України відзначився неймовірним фінтом в матчі турецького чемпіонату.