31 травня • оновлено в 01:41

Росія вилетіла з ЧС-2018

Збірна Росії програла Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу-2018. Зустріч в Сочі на олімпійському стадіоні "Фішт" завершилася в основний час 1:1, в екстра-таймах команди обмінялися голами, а серію пенальті впевненіше провели хорвати (4:3).

Господарі з перших хвилин захопили ініціативу, граючи першим номером і високо пресингуючи захисників Хорватії, змушуючи їх виносити м'яч в центр поля.

Ближче до середини тайму хорвати прийшли в себе і відсунули гру від своїх воріт. Лука Модріч, виступаючи головним диригентом своєї команди, раз по раз розганяв атаку. Кілька гострих пасів низом завершилися небезпечними моментами біля воріт Акінфєєва.

Футболісти з Хорватії більш раціонально розпоряджалися м'ячем, показуючи 64% володіння, росіяни ж при першій нагоді тікали до воріт Субашич.

На 31-й хвилині гравці збірної Росії організували швидку контратаку, яку чудовим ударом в дев'ятку замкнув Денис Черишев.

Забивши гол, росіяни відійшли в захист, за що були відразу покарані. На 40-й хвилині Манджукич як на тренуванні увійшов в штрафну суперника, так само легко навісив на Крамаріча, а той без проблем пробив Акінфєєва.

Після перерви гра змiнилась. "Картаті" раз по раз накочували атаки на ворота Акінфєєва і на 60-й хвилині пропустили супершанс вийти вперед. Перішич скористався панікою в штрафний збірної Росії і пробивав крізь захисників прямо під дальню штангу, але потрапив саме в неї.

Було помітно, що гравці РФ "попливли", але нокаутувати опонентів хорвати не змогли.

До кінця основного часу на полі точилася вже рівна боротьба. Росія скористалася тим, що Хорватія великими силами пішла в атаку і створила кілька напівмоментів, лише одного разу завершивши їх ударом по воротах.

Останні 5 хвилин другого тайму пройшли в штурмі воріт Акінфєєва.

У додатковий час колишній капітан київського "Динамо" Домагой Віда вивів хорватів уперед. На 102-й хвилині Ігнашевич не дістався м'яча після подачі з кутового і Домагой пробив головою прямо в кут.

Росія змогла відігратися за кілька хвилин до фінального свистка. На 115-й хвилині Дзагоєв подав зі штрафного на вільного Фернандеса, а той пробив дальній кут, куди Субашич навіть і не рушив.

Серію післяматчевих пенальті впевненіше провели хорвати, які і вийшли в півфінал.

Росія - Хорватія 2:2 (1:1, 0:0, 0:1, 1:0), по пенальті - 3:4

Голи: 1:0 - 31 Черишев, 1:1 - 39 Крамаріч, 1:2 - 100 Віда, 2:2 - 115 Фернандес.
Росія - Акінфєєв, Кутепов, Кудряшов, Фернандес, Ігнашевич, Кузяєв , Зобнин, Головін (Дзагоєв, 102), Самедов (Єрохін, 54), Черишев (Смолов, 67), Дзюба (Газінський, 79).
Хорватія - Субашич, Ловрен, Стрініч (Піваріч, 74), Врсалько (Чорлука, 97), Віда, Перішич (Брозовіч, 63), Ракітіч, Модріч, Ребич, Крамаріч (Ковачич, 88), Манджукич.
серія пенальті
1: 0, 1: 1, 2: 1, 2: 2, 3: 2, 3: 3, 3:4
Попередження: Ловрен (35), Стрініч (38), Віда (102), Газінський (109), Піваріч (114).

В 1/2 фіналу збірна Хорватії зустрінеться з командою Англії, яка раніше впевнено обіграла Швецію.

Коли відбудеться бій Усик – Джошуа, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".