Конкурс

/Новини футболу

Екс-капітан "Динамо" епічно дебютував за новий клуб

Український футболіст Микола Морозюк, права на якого належать київському "Динамо", неоднозначно дебютував за турецький "Різеспор".

У матчі Суперліги команда нашого співвітчизника здолала на своєму полі "Акхісар" – 3:1. Однак саме Морозюк відкрив рахунок у матчі, вразивши власні ворота. Епізод стався вже на 14-ій хвилині: після подачі кутового і низки рикошетів м'яч потрапив у голову українському захиснику й опинився в сітці.

Микола Морозюк

ФК "Різеспор"

"Різеспор" зумів у другому таймі тричі вразити ворота суперника й вирвати перемогу. Водночас Морозюк відзначився низкою небезпечних подач із кутових. Ця перемога дозволила колективу нашого співвітчизника покинути зону вильоту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник збірної України Ярослав Ракицький у найближчі дні підпише контракт із російським "Зенітом".

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Туреччини" на сайті "OBOZREVATEL".