Екс-капітан "Динамо" епічно дебютував за новий клуб

15,4 т.
Екс-капітан 'Динамо' епічно дебютував за новий клуб

Український футболіст Микола Морозюк, права на якого належать київському "Динамо", неоднозначно дебютував за турецький "Різеспор".

У матчі Суперліги команда нашого співвітчизника здолала на своєму полі "Акхісар" – 3:1. Однак саме Морозюк відкрив рахунок у матчі, вразивши власні ворота. Епізод стався вже на 14-ій хвилині: після подачі кутового і низки рикошетів м'яч потрапив у голову українському захиснику й опинився в сітці.

Читайте: Новачок "Динамо" зважився на відчайдушний крок перед другим збором

"Різеспор" зумів у другому таймі тричі вразити ворота суперника й вирвати перемогу. Водночас Морозюк відзначився низкою небезпечних подач із кутових. Ця перемога дозволила колективу нашого співвітчизника покинути зону вильоту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник збірної України Ярослав Ракицький у найближчі дні підпише контракт із російським "Зенітом".