Достроково визначився чемпіон України з футболу

10тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар", обігравши рівненський "Верес" у матчі 31-го туру Прем'єр-ліги, достроково завоював титул чемпіона України з футболу сезону 2017/2018 - одинадцятий в історії клубу.

Після перемоги в Харкові (1: 0) "гірники" набрали 75 очок і перед грою останнього туру з "Динамо" стали недосяжними для киян.

Підопічні Паулу Фонсека оформили необхідний рахунок вже на 5-й хвилині. Сольний прорив Ісмаїлі був зупинений з порушенням правил у штрафному "Вереса" і Марлос точно з пенальті розстріляв Бандуру.

Час, що залишився, пройшов в тотальному домінуванні футболістів з Донецька, які могли ще не раз відзначитися забитими голами, але бездоганно грав голкіпер гостей.

У "Вереса" єдиний реальний шанс за весь матч трапився на 21-й хвилині. Степанюк пробивав з дальньої дистанції, м'яч зачепив ногу Степаненко і від неї влучив у штангу.

"Шахтар" - "Верес" - 1:0
Гол: 1:0 - 5, пенальті Марлос.
Шахтар - Пятов, Ракицький, Кривцов, Бутко, Ісмаїлі, Тайсон, Степаненко, Марлос (Веллінгтон Нем, 87), Фред, Алан Патрік (Коваленко, 63), Феррейра (Кайоде, 78).
Верес - Бандура, Лук'янчук, Сімінін, Приймак, Мягков (Морозенко, 78), Каленчук, Карасюк, Кожанов (Барабаш, 73), Адамюк, Куліш (Жуліо Сезар, 89), Степанюк.
Попередження: Кривцов (44), Фред (64).

Відзначимо, що цей поєдинок вийшов найскандальнішим в історії УПЛ. Керівництво "Вереса" за день до гри оголосила про отруєння і відвезли свою команду додому до Львова.

Після того, як дирекція Прем'єр-ліги відмовилася визнавати ситуацію форсмажорних і заборонила перенесення, рівненци на літаку повернулися до Харкова.

У паралельному матчі київське "Динамо" обіграло луганську "Зорю". Долю зустрічі вирішив єдиний гол Вербича на 67-й хвилині. Підопічні Олександра Хацкевича набирають 70 очок і гра останнього туру з "Шахтарем" перетворюється на формальність.

"Зоря" - "Динамо" - 0:1
Гол: 0:1 - 68 Вербич.
Зоря - Лунін, Кочергін (Чечер, 67), Гордієнко, Сваток, Громов, Харатін, Сілас, Караваєв, Чеберко, Луньов, Фаупала.
Динамо - Бойко, Кадар, Миколенко, Бурда, Кендзьора, Циганков, Вербич, Гармаш, Шепелев (Ротань, 88), Шапаренко, Бесєдін.
Попередження: Гордієнко (15), Харатін (27), Сілас (39), Кочергін (60), Чечер (77), Бесєдін (81), Кадар (85).

Нагадаємо, що в 30-му турі "Динамо" сенсаційно втратило очки в грі з "Маріуполем".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".