планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" знищило "Маріуполь" в Прем'єр-Лізі України

11.9тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" в матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу здобуло вольову перемогу над ФК "Маріуполь". Зустріч в Києві на залитому дощем НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 5:1.

Господарі з перших секунд організували пекельний штурм на ворота Худжамова. Маріупольці були повністю притиснуті на своїй половині поля і не могли ніяк організувати хоч щось, що нагадує атаку.

Кульмінація настала на 27-й хвилині, коли футболісти "Маріуполя" втекли в першу контратаку і завдали єдиний удар в сторону Бущана, який виявився точним. Через хвилину кияни відігралися і нічийний рахунок тривав до кінця першого тайму, коли Циганков в роздягальню забив переможний м'яч.

Вр другому таймі на користь "Динамо" зіграло дурне видалення одного з лідерів приазовської команди, Сергія Яворського, який отримав дві жовті картки за грубі підкати, і кияни оформили ще три гола.

"Динамо" - "Маріуполь" - 5:1
Голи: 0: 1 - 27 Болбат, 1: 1 - 28 Гармаш, 2: 1 - 45 Циганков, 3: 1 - 75 Мораес, 4: 1 - 84 Мораес, 5: 1 - 90 Гонсалес.
Динамо - Бущан, Кендзьора, Кадар, Хачеріді, Морозюк, Гармаш (Шапаренко, 79), Шепелев, Буяльський, Циганкова (Гонсалес, 85), Піваріч, Мбокані (Мораес, 40).
Маріуполь - Худжамов, Яворський, Білий, Кирюханцев, Тищенко, Болбат, Вакуленко, Тотовіцкій, Мишнєв (Гоміс, 13), Кожанов (Чурко, 59), Фомін (Борячук, 82).
Попередження: Яворський (14).
Вилучення: Яворський (68).

Нагадаємо, що раніше донецький "Шахтар" не мав ніяких проблем з рівненським "Вересом".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".