"Динамо" зіграло внічию з "Зорею"

20,8 т.
'Динамо' зіграло внічию з 'Зорею'

Київське "Динамо" пішло від поразки в матчі 8-го туру чемпіонату України з футболу проти луганської "Зорі". Поєдинок у Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі "Зоря" більше контролювала м'яч, але до останніх хвилин не могла створити нічого серйозного, намагаючись домогтися успіху позиційними атаками. Коли до свистка на перерву залишалися секунди, Сілас класно пробив здалеку, Бойко відбив перед собою, а Громов спокійно добив у ворота.

Буквально в наступну мить Громов міг робити дубль, але зі складної ситуації не влучив по порожніх воротах.

Після перерви кияни кинулися відіграватися і влаштували серйозний тиск на ворота Махарадзе. На 68-й хвилині Піваріч зі штрафного просто відпасував Сидорчуку, який прийняв м'яч і більярдним удром точно пробив у нижній кут.

Читайте: 8-й тур чемпіонату України з футболу: результати, розклад і де дивитися

Нагадаємо, що київське "Динамо" не змогло пройти "Аякс" в Лізі чемпіонів і за сумою двох матчів вилетіло з турніру. Після цієї невдачі, а також нічиєї з "Чорноморцем" і поразки від "Карпат" Олександр Хацкевич заявив, що збирається покинути пост головного тренера "Динамо". Ігор Суркіс відставку прийняти відмовився.