LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" зіграло внічию із "Зорею" у фантастичному матчі УПЛ

13.4тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" в центральному матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу зіграло внічию з луганською "Зорею". Зустріч у Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершилась із рахунком 4:4.

Столичні футболісти в першому таймі мали тотальну перевагу і забили луганчанам три голи без відповіді. На 14-й хвилині відзначився Дьємерсі Мбокані, через 20 хвилин Віталій Буяльський подвоїв рахунок, а третій гол у роздягальню оформив Жуніор Мораес.

У другому таймі глядачів чекав справжній трилер. Господарі проявивши неймовірну волю до перемоги змогли відіграти три м'ячі і зрівняти рахунок.

На 82-й хвилині Гармаш, який вийшов на заміну, знову виводить свою команду вперед, але через 5 хвилин Євген Опанасенко знову вирівнює цифри на табло.

"Зоря" - "Динамо" - 4:4
Голи: 0:1 - 14 Мбокані, 0:2 - 33 Буяльський, 0:3 - 45 Мораес, 1:3 - 56, пенальті Харатін, 2:3 - 75 Юрі, 3:3 - 80 Сілас, 3:4 - 82 Гармаш, 4:4 - 87 Опанасенко.
Зоря - Лунін, Гордієнко, Сваток, Сухоцький, Опанасенко, Гречишкін, Харатін, Громов, Караваєв, Сілас, Юрі.
Динамо - Коваль, Кадар, Хачеріді, Віда, Кендзьора, Сидорчук, Циганков (Морозюк, 81), Гармаш, Буяльський, Мбокані, Мораес (Бесєдін, 84).
Попередження: Сухоцький (31), Гордієнко (48), Віда (55), Хачеріді (71), Юрі (72), Циганков (79), Гармаш (83).

Раніше свою зустріч провів "Шахтар". Гірники без особливих труднощів розібралися з "Карпатами".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".