/Новини футболу

"Динамо" з першого місця вийшло у плей-офф Ліги Європи

29.8тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" в 5-му турі Ліги Європи обіграло "Астану" і гарантувало собі перше місце в квартеті K. Передостання зустріч групового етапу в Казахстані завершилася із рахунком 0: 1

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Астана" — "Динамо".

Уже з перших хвилин було помітно, що господарі набагато краще пристосовані до синтетичного газону на "Астана Арені". Підопічні Григорія Бабаяна зім'яли захист українців, повністю притиснувши їх до воріт, і створюючи момент за моментом.

За декілька хвилин господарі могли тричі забивати, але поки в завершальних моментах щастило киянам.

Відчувалася загальна нервозність на полі — обидві команди усвідомлювали ціну помилки. У результаті серйозна боротьба гравців "Астани" часто переходила межу дозволеного і медикам "Динамо" доводилося відпрацьовувати на повну.

Гості ніяк не могли не те, щоб напружити голкіпера "Астани", але навіть ледве вибиралися на чужу половину поля. Перший момент українці створили лише на 30-й хвилині і він одразу завершився голом.

Шикарний пас Циганкова п'ятою ідеально ліг на ногу Вербичу і словенець більярдним ударом прокатав м'яч повз голкіпера в нижній дальній кут — 0:1.

Динамівці і до забитого голу не дуже відкривалися, а тепер і зовсім відмовилися від атакуючого футболу. Гравці з України більше енергії витрачали на руйнування атак суперника, ніж на створення власних.

Перед перервою казахи мали приголомшливу можливість зрівняти рахунок, але Роман Муртазаєв промахнувся із метра по порожніх воротах.

На другий тайм астанчани вийшли з величезним бажанням зрівняти рахунок і повністю володіли ініціативою. За перші півгодини насилу можна було згадати, коли "Динамо" вдавалося вийти з власної половини поля.

Із кожною хвилиною удари гравців із Астани ставали все небезпечнішими і небезпечнішими, і тільки дива везіння рятували українців від вірного голу.

За 10 хвилин до фінального свистка фантастичний сейв Бойка врятував віце-чемпіонів України. Після "гармати" Рукавіни Денис кінчиками пальців перевів м'яч у хрестовину. Статистика за ударами 18-2 на користь господарів, красномовно демонструвала суть гри.

Прикінцеві секунди перетворилися на справжній валідол для уболівальників, але "Динамо" вистояло, прихопивши неймовірно важливу гостьову перемогу.

Астана Казахстан Динамо Україна 0:1

Гол: 0:1 — 29 Вербич.

Астана — Еріче, Анічич, Постніков, Рукавіна, Маєвський, Ришард (Мужиків, 58), Томасів, Зайнутдинов (Шомко, 76), Кляйнхайслер, Муртазаєв, Кабананга (Янга, 62).
Динамо — Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Сідклей, Че-Че, Шепелев, Вербич (Сидорчук, 76), Циганков (Морозюк, 84), Шапаренко (Гармаш, 64), Кендзера.

Попередження: Постников (32).

Нагадаємо, що матч першого туру між цими командами завершився із рахунком 2:2.

У другому турі "Динамо" втратило перемогу над "Яблонцем" у Чехії (2:2), ведучи під час зустрічі у два м'ячі, в третьому і четвертому турах "Динамо" розібралося із французьким "Ренном": у Києві — 2:1, а в гостях —3:1.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Динамо - Астана" на сайті "OBOZREVATEL".