"Динамо" здобуло розгромну перемогу в УПЛ

17.8т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" здобуло впевнену гостьову перемогу над ФК "Львовом " у 2-му турі чемпіонату України в Прем'єр-лізі. Зустріч на "Арені Львів" завершилась з рахунком 0:3.

Столичні футболісти весь матч володіли ініціативою і впевнено втілили її в голи. Ключовими стали останні хвилини першого тайму, коли з інтервалом в 60 секунд віце-чемпіони країни закотили господарям два голи.

Спершу Сидорчук шикарний закид вирізав на Буяльського, який раптово для всіх забіг в штрафну і головою класно пробив прямо під поперечину.

А потім майже відразу Шепелєва збили в чужій штрафній і Ігор Пасхал впевнено вказав на пенальті, який реалізував Буяльський.

Крапку в грі суперударом з льоту поставив Карлос Де Пена на 52-й хвилині.

"Львів" – "Динамо" 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 – 45 Буяльський, 0:2 – 45, пенальті Буяльський, 0:3 – 52 де Пена.

Львів – Сарнавський, Адамюк, Борзенко, Вісенте, Братков, Мартан (Рафаел Сабіно, 28), Богунов (Педро Вітор, 81), Альваро, Пернамбуко, Бруно Дуарте, Ренан Абнер (Рожеріо Шина, 46).

Динамо – Бущан, Шабанов, Кендзьора (Циганков, 46), Бурда, Кадар, Сидорчук, Шепелев, де Пена, Караваєв, Буяльський (Мохаммед, 73), Бесєдін (Фран Соль, 66).

Попередження: Бруно Дуарте (21), Бесєдін (59), де Пена (59), Рафаел Сабіно (81), Альваро (90), Рожеріо Шина (90).

Нагадаємо, що в 1-му турі кияни в гостях у суху обіграли "Карпати". Крім того, напередодні столична команда зробила гучний трансфер, підписавши гравця збірної Люксембургу.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!