"Динамо" здобуло розгромну перемогу в УПЛ

6.9тЧитати новину російською

Київське "Динамо" в матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі здобуло красиву перемогу над рівненським "Вересом". Зустріч у Львові завершилася з рахунком 4:1.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку гостей. Кияни створили не один момент і вже могли розгромно перемагати, проте реалізували лише один момент. Підопічні Юрія Свіркова виглядали дуже інертно і явно поступалися більш іменитому супернику у швидкості і техніці.

Другий тайм почався феєрично. Протягом перших п'яти хвилин команди обмінялися голами, а ще через чотири хвилини Бесєдін оформив дубль, зробивши рахунок 3:1.

Деморалізовані гості знову повністю відійшли в оборону, розраховуючи виключно на контратаки, і одна з них після провалу Бурди ледь не принесла результат - врятував Бойко.

На останніх секундах київські футболісти ще раз розписалися в воротах Бандури.

"Верес" - "Динамо" - 1:4
Голи: 0:1 - 14 Гармаш, 0:2 - 47 Бесєдін, 1:2 - 51 Жуліо Сезар, 1:3 - 53 Бесєдін, 1:4 - 90 Гонсалес.
Верес - Бандура, Мягков, Западня (Морозенко, 75), Сімінін, Каменюка, Карасюк, Каленчук, Приймак, Адамюк, Жуліо Сезар, Степанюк.
Динамо - Бойко, Шабанов, Бурда, Піваріч, Кендзьора, Циганков (Гонсалес, 86), Вербич, Гармаш (Ротань, 71), Шепелев (Алібеков, 76), Буяльський, Бесєдін.
Попередження: Буяльський (17), Бурда (28).

Нагадаємо, що днем раніше в центральному поєдинку туру донецький "Шахтар" з великим рахунком обіграв полтавську "Ворсклу".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".