двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

"Динамо" здобуло розгромну перемогу в Іспанії

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над софійським ЦСКА в першому товариському матчі другого тренувального збору в іспанській Марбельї.

Команда Олександра Хацкевича не залишила супернику жодного шансу, опинившись сильніше представника Болгарії – 3:0.

Українці ще в першому таймі здобули комфортну перевагу. Вже на третій хвилині зустрічі зірка "біло-синіх" Віктор Циганков, отримавши пас від Беньяміна Вербича, увірвався в штрафну і відправив м'яч у дальній кут воріт.

А за півгодини вже сам Вербич продемонстрував високу індивідуальну майстерність і подвоїв перевагу своєї команди.

Весь другий тайм ЦСКА безуспішно шукав шляхи до воріт киян, але в кінцівці отримав третій м'яч. Олександр Андрієвський розкішним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок у грі.

Свій наступний спаринг динамівці проведуть 5-го лютого зі шведським "Естерсунді".

Як повідомляв OBOZREVATEL, донецький "Шахтар" увів у київського "Динамо" юного таланту.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!