16 жовтня • оновлено в 23:01

"Динамо" здобуло розгромну перемогу на зборах в Австрії

12.3т Читати матеріал російською

Віце-чемпіон України київське "Динамо" у другому матчі передсезонних зборів в Австрії розгромило місцевий "Ваккер" – 3:0.

Команда Олександра Хацкевича провела гру практично оптимальним складом. Винятком стали основний воротар Денис Бойко і капітан Віктор Циганков, які поки не набрали потрібних фізичних кондицій.

ФК "Динамо" Київ

Всі три м'ячі "біло-сині" провели ще до перерви. Перший гол у грі записав на свій рахунок новачок киян Олександр Караваєв. Через вісім хвилин після цього відзначився зоряний півзахисник Беньямін Вербич. А на останній хвилині першої половини зустрічі відзначився Денис Гармаш, якому, за чутками, підшукують нову команду.

Наступний матч в Австрії динамівці проведуть у понеділок, 8 липня, з грецьким "Олімпіакосом".

"Динамо" - "Ваккер" – 3:0