"Динамо" зазнало поразки в першому матчі 2018 року

19,5 т.
'Динамо' зазнало поразки в першому матчі 2018 року

Київське "Динамо" зазнало поразки в першому матчі 2018 року. На підготовчих зборах в іспанській Марбельї віце-чемпіони України програли швейцарському "Санкт-Галлену" - 0:2.

Підопічні Олександра Хацкевича пропустили в кожному з таймів. Рахунок на 34-й хвилині відкрив новачок швейцарської команди Седрік Іттен. 21-річний форвард замкнув подачу з флангу, пробивши головою без шансів для голкіпера "біло-синіх" Маханькова.

Після перерви кияни володіли територіальною перевагою, проте абсолютно не створювали гостроти біля воріт суперника. Українській команді просто не вистачало різкості в атаці.

Читайте: "Будь-які сумніви": Хацкевич висловився про конфлікт з лідерами "Динамо"

А на 87-й хвилині французький нападаючий Тафер подвоїв перевагу "Санкт-Галлена", добивши м'яч у порожні ворота після сейва Бущана.

Наступний спаринг "Динамо" проведе завтра, 20 січня. Суперником киян буде норвезький "Хоугесунд". Початок матчу о 17:30.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Динамо" почало переговори про трансфер ключового футболіста збірної України.