Пенальті від новачка: як "Динамо" стартувало в Лізі чемпіонів

49.7т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" програло в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. У Бельгії "біло-сині" мінімально поступилися місцевому "Брюгге" — 0:1.

Старт вийшов дуже бурхливим. Обидві команди встигли створити декілька гострих моментів, але до гола справа не дійшла. Особливо запам'ятався вихід один на один Бесєдіна на 15-й хвилині. Форвард після ауту класно розвернувся, обіграв Делі, цілив між ніг голкіпера, але пробив прямо в Міньоле.

Ближче до середини тайму господарі поступово перехопили ініціативу і далекими закидами змогли організувати декілька небезпечних атак. Було помітно, що українські захисники нервують, часто граючи просто на відбій.

"Динамо" ніяк не могло перейти центр поля, постійно відбиваючись від натиску суперника, і на 35-й хвилині "привезло" собі пенальті. Олександр Караваєв, котрий прийшов до клубу в міжсезоння, не вгледів за Ванакеном і Хав'єр Естрада Фернандес поставив абсолютно заслужений одинадцятиметровий. Сам же Ванакен і реалізував покарання, розвівши по кутах м'яч і Бойка.

Футболісти з Києва продовжували не встигати за своїми опонентами, порушуючи правила і пропускаючи передачі з флангів.

За підсумками тайму складалося враження, що центру поля у киян взагалі немає. Через фланги гра не шла. Єдиний небезпечний момент за 45 хвилин Бесєдін створив для себе сам.

На другий тайм Олександр Хацкевич випустив Віктора Циганкова і гравець збірної України одразу загострив ситуацію біля воріт бельгійців.

Після пасу Віктора на 65-й хвилині новачок Жерсон Родрігес міг забивати, але захисник дивом виніс м'яч із лінії воріт.

На наступній хвилині Хацкевич змінює Вербича на Де Піну, що дуже оживило фланги віцечемпіонів України.

"Динамо" помітно додало в атаці, постійно загрожуючи воротам Міньоле, але реальну можливість забити гол так і не створило.

Зустріч у відповідь відбудеться через тиждень — 13 серпня на НСК "Олімпійський". Початок — о 20:30.

"Брюгге" Бельгія — "Динамо" Україна 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 — 37, пенальті Ванакен.

Брюгге – Міньоле, Соболь, Делі, Мітровіч, Ванакен, Мата, Рітс, Вормер, Бонавентуре (Схрейверс, 63), Тау, Окереке.

Динамо — Бойко, Бурда, Кадар, Кендзьора, Миколенко, Караваєв (Циганков, 46), Вербич (де Пена, 64), Буяльський, Гармаш, Сидорчук, Бесєдін (Родрігеш, 46).

Попередження: Делі (20), Бонавентуре (39), Гармаш (41), Кендзьора (44), Родрігеш (68), Сидорчук (79), Кадар (82).

Зазначимо, що в разі успіху в двоматчевому протистоянні з бельгійцями, у раунді плей-офф кияни зіграють із переможцем пари "Базель" (Швейцарія) — ЛАСК (Австрія).

3 серпня кияни здобули впевнену гостьову перемогу над ФК "Львовом" у 2-му турі чемпіонату України в Прем'єр-лізі. Зустріч на "Арені Львів" завершилася із рахунком 0:3.

Крім того, напередодні столична команда зробила гучний трансфер, підписавши гравця збірної Люксембургу.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Динамо – Брюгге" на сайті "OBOZREVATEL".