20 жовтня • оновлено в 10:20

"Динамо" — "Яблонець": огляд матчу

Читати матеріал російською

У заключному матчі групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" мінімально поступилося чеському "Яблонецю" 0:1. Одного точного удару на початку зустрічі виявилося достатньо, щоб визначити переможця цього протистояння.

"Біло-синім" довелося відіграватися майже увесь матч. На десятій хвилині після передачі з кутового захисники залишили без нагляду Долежалу, який головою переправив м'яч у сітку. В цілому в захисті кияни зіграли не зовсім надійно. Через декілька хвилин автора забитого голу збив у штрафному суперник, але суддя не побачив у цьому моменті порушення і виписав Долежалу жовту за симуляцію.

fkjablonec.cz

Після перерви кияни додали в швидкості, підключивши свої фірмові фланги. Однак цього разу удача була не на боці "Динамо". Столичному клубу не вдалося завершити сезон на мажорній ноті й здобути перемогу в останньому в цьому році поєдинку.

Затьмарила і без того невеселий вечір київських уболівальників травма новачка Міккеля Дуелунда. Юний датчанин невдало приземлився на газон і покинув поле в кареті швидкої допомоги.

До вашої уваги — найяскравіші моменти на НСК "Олімпійський".

"Динамо" Україна — "Яблонець" Чехія 0:1

Гол: 0:1 — 10 Долежал.
"Динамо" — Бущан, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Кадар, Сидорчук, Шепелев, Шапаренко (Цітаішвілі, 60), Циганков, Вербич, Бесєдін (Дуелунд, 66; Андрієвський, 76).
"Яблуниця" — Груби, Говорка, Ганоусек, Голешов, Лишка, Травник, Кратохвил (Бржечка, 89), Хюбшман, Йовович (Соболь, 79), Храмоста (Акоста, 70), Долежал.
Попередження: Долежал (13), Кадар (28), Говорка (88), Вербич (90), Голешов (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич різко висловився про одного із лідерів своєї команди.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".