планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" взяло реванш у "Карпат" за поразку в першому колі УПЛ

4.8тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над "Карпатами" в матчі 17-го туру Прем'єр-ліги України з рахунком 4:0. "Біло-сині" реабілітувалися за поразку від львів'ян у першому колі завдяки хет-трику Віктора Циганкова і точному удару Шапаренка.

Незважаючи на те, що з перших хвилин ініціативою заволоділи столичні гості, перший по-справжньому гольовий момент створили футболісти львівського клубу. Карраскаль потужно пробивав по воротах "Динамо", але захисник киян Бурда в підкаті перевів м'яч на кутовий.

Команди радували уболівальників прекрасною атакуючої грою. Ніхто з суперників не збирався відсиджуватися в обороні. Кияни, безсумнівно були налаштовані на перемогу, а львів'яни, які в першому колі засмучували суперника, вірили в свій успіх.

В середині першого тайму "Динамо" вийшло вперед. Півзахисник "біло-синіх" Циганков зі штрафного за допомогою рикошету поклав круглого у "дев'ятку" воріт Кульчинського. У аргентинця "Карпат" Ербес гра явно не найліпшим чином: після отриманої на третій хвилині матчу жовтої півзахисник невдало підставив спину, переправивши м'яч у свої ворота.

У львівської команди тут же була можливість зрівняти рахунок: Федецький, відірвавшись від захисників, пробивав з кількох метрів, але удар вийшов далеко не кращим і став легкою здобиччю для воротаря суперника Бойко.

У кінцівці першої половини зустрічі "Карпати" почали активно шукати щастя біля воріт "Динамо", однак до перерви зрівняти рахунок не змогли.

У дебюті другого тайму кияни подвоїли свою перевагу. Після прекрасної контратаки Шапаренко віддав на Циганкова, який без проблем розібрався з Кульчинським.

Забитий м'яч додав упевненості столичному клубу. Кияни впіймали свою гру, повністю контролюючи хід поєдинку. Правда, кілька небезпечних атак "Карпатам" таки вдалося провести. Кадар невпевнено зіграв у штрафному, вибивши м'яч в Понде, від спини якого снаряд ледь не залетів у ворота. Хороший момент був у Карраскаля, але аргентинець не зумів влучити у ворота.

Кінцівку зустрічі господарі відверто провалили. Динамівець Микола Шапаренко більярдним ударом розписався в воротах "Карпат" і довів рахунок до розгромного, а фінальну гольову крапку в протистоянні в тому ж стилі поставив Віктор Циганков, оформивши хет-трик.

"Карпати" - "Динамо" 0:4 (0:1, 0:3)
Голи: 0:1 - 28 Циганков, 0:2 - 49 Циганков, 0:3 - 89 Шапаренко, 0:4 - 90 Циганков.
"Карпати" - Кучинський, Мехреміч, Гуйє, Федецький, Мякушко (Мірошниченко, 58), Ербес (Понде, 70), Карраскаль, Гуцуляк, Кльоц, Швед (Лебеденко, 57), Ді Франко.
"Динамо" - Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шепєлєв (Андрієвський, 90), Сидорчук, Шапаренко, Вербич, Циганков, Бесєдін (Дуелунд, 90).
Попередження: Ербес (3), Бесєдін (15), Мехреміч (26), Шапаренко (30), Шепєлєв (37), Гуйє (54), Гуцуляк (56), Вербич (61), Ді Франко (75).

Як повідомляв OBOZREVATEL, бразильський півзахисник київського "Динамо" Че Че зізнався, що в Україні його неприємно вразив клімат.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".