"Динамо" удев'ятьох і без Хацкевича перемогло в скандальному дербі

70,6 т.
'Динамо' удев'ятьох і без Хацкевича перемогло в скандальному дербі

"Динамо" здобуло непросту перемогу над "Арсеналом" в 10-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Київське дербі на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського завершилось з рахунком 1: 0.

Віце-чемпіони України активно атакували і в першому таймі мали кілька чудових шансів забити гол. На 32-й хвилині Циганков обігрався з Морозюком і точно пробив у дальній кут, але рефері вгледів неіснуючий офсайд і відмінив гол.

Це не зупинило "Динамо" і через 4 хвилини датський новачок Міккель Дуелунд відзначився дебютним м'ячем за український клуб.

Після перерви кияни продовжували насідати, намагаючись збільшити різницю в рахунку, але тут своїй команді неприємний сюприз приніс Георгій Бущан. 24-річний голкіпер, якому білоруський тренер дав шанс і вперше за багато матчів випустив у старті, заробив вилучення.

На 53-й хвилині Гринь вибігав на ворота, Бущан невдало вийшов з рамки, загубився в просторі і просто зрубав Сергія. Микола Балакін без сумніву відправив воротаря на трибуни.

"Арсенал" накрутив темп і кинувся відіграватися, але в підсумку ледь не пропустив найгострішу контратаку. А на 75-й хвилині "Динамо" залишилося удев'ятьох. Шабанов в найнебезпечнішому кидку ззаду двома ногами в'їхав в голеностоп Гриня і також вирушив відпочивати, побачивши червону картку.

Це видалення викликало бурхливу реакцію Олександра Хацкевича, який не соромлячись все висловив рефері і також заробив відповідну "нагороду" червоного кольору.

За час, що залишився номінальні господарі мали чудові шанси зрівняти рахунок, але з захистом динамівців нічого зробити не змогли.

Динамо - Арсенал

Читайте: 10-й тур чемпіонату України з футболу: результати, розклад, де дивитися

Нагадаємо, що в минулому турі УПЛ "Динамо" розгромило чернігівську "Десну". У Лізі Європи "біло-сині" прикро упустили перемогу над "Астаною".