"Динамо" вийшло в Лігу Європи

38,5 т.
'Динамо' вийшло в Лігу Європи

Київське "Динамо" пробилося в груповий раунд Ліги Європи УЄФА сезону 2017/2018. У матчі-відповіді проти португальського "Марітіму" віце-чемпіони України здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1.

Підопічні Олександра Хацкевича з перших хвилин зустрічі на "Олімпійському" захопили ігрову та територіальну перевагу. При цьому "біло-сині" не стали поспішати, діючи в невисокому темпі.

Читайте: Турки зробили нову пропозицію "Динамо" щодо трансферу Види, додавши несподівану опцію

Господарі монотонно розхитували оборону суперника і досягли свого на 32-й хвилині. Після навісу Морозюка в штрафну м'яч зрикошетив від голови захисника "Марітіму", а Денис Гармаш блискуче пробив у кут. Суддя спершу помилково зафіксував офсайд, однак боковий підказав головному і той вказав на центр поля.

Не встигли португальці прийти в себе, як "Динамо" забило другий. Микола Морозюк чудово виконав штрафний і м'яч за неординарною траєкторії влетів у ворота Шарлеса.

Після перерви малюнок гри практично не змінився. Динамівці продовжували контролювати хід зустрічі. З тією лише різницею, що кияни діяли більш розкуто, дозволяючи іноді відійти назад, зробивши ставку на контратаки.

Читайте: "Динамо" найближчими днями підпише нового легіонера

В середині другого тайму швидкий випад господарів завершився навісом Ярмоленко справа і несподіваним ударом Гонсалеса головою.

Здавалося, що "Марітіму" зараз попливе, однак піренейці вже через 7 хвилин забили у відповідь. Шен скористався метушнею у штрафному Коваля і розстріляв нашого голкіпера з декількох метрів.

Забитий м'яч надихнув португальців. Вони спробували підвищити темп, діючи все більш активніше. Кияни спокійно витримали натиск гостей і довели зустріч до переможного кінця, зробивши українцям подарунок на День Незалежності.

Ліга Європи. Кваліфікація. 4-й раунд

"Динамо" - "Марітіму" - 3:1

Голи: Гармаш, 32, Морозюк, 35, Гонсалес, 61 - Шен, 68

"Динамо": 35. Коваль, 24. Віда, 44. Кадар, 94. Кендзьора, 9. Морозюк, 16. Сидорчук, 19. Гармаш (Шепелєв, 77), 29. Буяльський (Мораес, 85), 10. Ярмоленко, 25. Гонсалес, 70. Мбокані

"Марітіму": 94. Шарлес, 4. Пабло Сантос, 5. Зейнадін Жуніор, 14. Луїш Мартінш, 23. Бебето, 6. Шен, 11. Бесса, 21. Гамбоа, 25. Хільда, 33. Рікарду Валенте, 93. Евертон

Жеребкування групового раунду Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 25 серпня.

Нагадаємо, напередодні донецький "Шахтар" дізнався про суперників у Лізі чемпіонів.