"Динамо" виграло Суперкубок України

43,7 т.
'Динамо' виграло Суперкубок України

Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" і в 7-й раз у своїй історії виграло Суперкубок України. Зустріч в Одесі двох кращих команд нашої країни пройшла на стадіоні "Чорноморець" і завершилася з рахунком 1:0.

Обидві команди почали жваво поєдинок, не затримуючись у центральному колі. Донецькі футболісти володіли невеликою ініціативою і створили два дуже небезпечних моменти біля воріт Бойка.

Спершу Ісмаїлі залишився на своєму фланзі, отримав пас і пробив дуже потужно в поперечину, а потім круглий потрапив туди ж після гострої подачі з флангу.

Гра змiнилась на 15-й хвилині після кошмарної помилки Андрія Пятова. Воротар збірної України не витримав пресингу Шепелєва, намагаючись вибити м'яч ногою. Відразу ж пішов асист на Вербича, той вiддав на Бесєдіна, який пробив прямо на ногу Буяльському - 1:0.

Читайте: Фанати в Одесі перед Суперкубком влаштували бійку і пограбували жінку

Після такого сенсаційного повороту "Динамо" на куражі спробувало збільшити рахунок. Підопічні Паулу Фонсека на пару хвилин були притиснуті до воріт, проте в кінцівці тайму оговталися і самі мали кілька можливостей засмутити Бойко.

В другій половині гра йшла на зустрічних курсах. Спершу київські футболісти організували кілька контратак, в одній з яких Шепелєв якимось дивом не зміг потрапити в рамку Пятова, а потім штурмом відповіли і гравці "Шахтаря".

Ближче до кінця зустрічі акценти змістилися в бік воріт "Динамо". Київські футболісти дозволяли собі відповідати гострими контратаками, але рахунок так і не змінився.

На останніх секундах виникла невелика бійка, яка призвела до видалення Ісмаїлі і Бурду, але футболістам з "Донецька" перевести гру в овертайм не вдалося.

Нагадаємо, що і "Динамо" і "Шахтар" в середу, 25 липня стартують в Прем'єр-лізі України. Кияни зіграють з "Ворсклою", а "гірники" вирушать до Чернігова , в гості до дебютанта УПЛ - "Десні".