"Динамо" удев'ятьох вперше в історії програло рівненському "Вересу"

78,4 т.
'Динамо' удев'ятьох вперше в історії програло рівненському 'Вересу'

Київське "Динамо" вперше в історії програло рівненському "Вересу". Зустріч 21-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі завершилася з рахунком 3:1.

З перших секунд господарі заволоділи ініціативою в матчі, вже на 23-й хвилині забив два м'ячі. Крім пропущених голів, Хацкевич позбувся Руслана Ротаня, якого головний арбітр зустрічі Олександр Дердо вилучив за фол останньої надії.

Видно, що зустріч з АЕКом не пройшла безслідно для киян. Столичні футболісти на "Арені Львів" виглядали дуже втомленими, але зусиллями Вербича змогли провести гострий випад і відквитати один м'яч.

Читайте: 21-й тур чемпіонату України з футболу: результати, розклад трансляцій

Другий тайм почався з атак гостей, але на 64-й хвилині другу жовту картку отримав Бесєдін. Граючи вдев'ятьох "Динамо" могло пропустити і третій м'яч, але команду врятувала перекладина, а через 3 хвилини Сімін отримує другу жовту, залишаючи шанси киянам на нічию.

Віце-чемпіони України цим подарунком не скористалися, а за 7 хвилин до кінця пропустили третій м'яч.

Нагадаємо, що напередодні в Швейцарії визначився суперник "Динамо" по 1/8 фіналу Ліги Європи.