"Динамо" сенсаційно зіграло внічию з "Вересом" у чемпіонаті України

11тЧитати новину російською

Київське "Динамо" провело невдалу генеральну репетицію перед виїзним поєдинком Ліги Європи з "Партизаном". У 10-му турі чемпіонату України "біло-сині" сенсаційно зіграли вдома внічию з рівненським "Вересом" - 0:0.

Підопічні Олександра Хацкевича активно почали зустріч, намагаючись на правах господарів захопити ігрову перевагу. У свою чергу, гості намагалися зустрічати суперника далеко від воріт, використовуючи високий пресинг.

Незважаючи на це, динамівці вже на 11-й хвилині створили два небезпечні моменти. Спершу голкіпер парирував удар Мораеса, а потім Мбокані вискочив один на один, але трохи забарився і дозволив воротареві забрати м'яч.

Надалі кияни володіли ініціативою і могли забивати, проте Мораес двічі пробив головою поруч зі штангою, а класний удар Буяльського з-під поперечини витягнув Бандура.

"Верес" намагався відповідати небезпечними контратаками. Особливо проявляв активність Волошинович і Сергійчук. Але якщо перший двічі пробивав повз дальній кут, то другий не зумів переграти Коваля, вийшовши один на один.

Після перерви господарі продовжили володіти ініціативу. При цьому "біло-синім" було непросто зламати ешелоновану оборону гостей. Більш того, киянам варто дякувати своєму голкіперу, який двічі врятував команду після найнебезпечніших ударів суперника.

Наприкінці поєдинку Хацкевич пішов ва-банк, випустивши третього нападника, однак вирвати перемогу динамівці так і не змогли.

Нагадаємо, напередодні донецький "Шахтар" із великими зусиллями обіграв "Зірку" на виїзді.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".