"Динамо" розгромило "Ювентус" в плей-офф Юнацької ліги УЄФА

50.9т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" здобуло сенсаційну перемогу над туринським "Ювентусом" у плей-офф юнацької Ліги УЄФА. Підопічні Ігоря Костюка на своєму полі розбили італійський клуб — 3:0.

Динамівці приголомшили суперника вже на шостій хвилині зустрічі. В одній з атак голкіпер "Ювентуса" відбив удар суперника перед собою і Артур Ващишин відправив м'яч у сітку. Після цього українці продовжили контролювати те, що відбувається на полі, не дозволяючи туринцям створювати небезпеку біля своїх воріт.

Другий тайм склався для "Динамо" просто феєрично. На 69-й хвилині фантастичним голом відзначився Сергій Булеца, який протягнув м'яч через півполя та ударом від штанги вразив ворота італійського клубу.

А незадовго до фінального свистка крапку в матчі поставив Денис Попов. Йому вдався точний удар головою після подачі кутового.

Таким чином, 19-річні динамівці пробилися до 1/8 фіналу турніру. Свого суперника на цій стадії кияни дізнаються за підсумками жеребкування, яке відбудеться у п'ятницю, 22 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, екс-футболіст київського "Динамо" Жуніор Мораес, який із нинішнього сезону захищає кольори донецького "Шахтаря", готується прийняти українське громадянство.