"Динамо" розгромило принципового суперника в УПЛ

9.4т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" в 15-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло ФК "Маріуполь". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 4: 0.

Після скандалу в минулому сезоні, приазовська команда стала принциповим суперником для столичних футболістів. "Маріуполь" енергійно почав матч і міг вже на 15-й хвилині мiг відкривати рахунок, але ефектний прохід і удар Тищенко прийняла на себе штанга.

Після цього господарі перехопили ініціативу і Шапаренко, розірвавши всю оборону суперника, забив гол. Після перерви ситуація повторилася. На 52-й хвилині Зубков прийняв м'яч в штрафній, прибрав Миколенко на замаху і пробив із забійної позиції без шансів для Бойко, не потрапивши в ворота.

Відразу за цим "Динамо" організувало дві найгостріші контратаки, довівши рахунок до розгромного. Під завісу гри підопічні Хацкевича забили з пенальті четвертий м'яч.

"Динамо" - ФК "Маріуполь" 4: 0

Голи: 1: 0 - 33 Шапаренко, 2: 0 - 57 Вербич, 3: 0 - 62, автогол Чоботенко, 4: 0 - 85, пенальті Циганков.
Динамо - Бойко, Бурда, Сідклей, Миколенко, Кадар, Шапаренко (Сидорчук, 76), Вербич (Супряга, 86), Циганков, Шепелев, Буяльський (Че-Че, 67), Морозюк.
Маріуполь - Гальчук, Кирюханцев (Полегенько, 81), Биков, Чоботенко, Тищенко, Ігнатенко (Мишнєв, 62), Федорчук, Зубков, Пихаленок, Вакула, Борячук (Чурко, 71).

Попередження: Тищенко (21), Федорчук (25), Борячук (35), Морозюк (67), Биков (84), Кадар (87).

Нагадаємо, що центральний матч 14-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі між "Шахтарем" і "Динамо" завершився з рахунком 2: 1 на користь "гірників". Вирішальний м'яч на останній доданій хвилині забив Віктор Коваленко.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".