"Динамо" розгромило принципового суперника в УПЛ

17,6 т.
'Динамо' розгромило принципового суперника в УПЛ

Київське "Динамо" в 15-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло ФК "Маріуполь". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 4: 0.

Після скандалу в минулому сезоні, приазовська команда стала принциповим суперником для столичних футболістів. "Маріуполь" енергійно почав матч і міг вже на 15-й хвилині мiг відкривати рахунок, але ефектний прохід і удар Тищенко прийняла на себе штанга.

Після цього господарі перехопили ініціативу і Шапаренко, розірвавши всю оборону суперника, забив гол. Після перерви ситуація повторилася. На 52-й хвилині Зубков прийняв м'яч в штрафній, прибрав Миколенко на замаху і пробив із забійної позиції без шансів для Бойко, не потрапивши в ворота.

Відразу за цим "Динамо" організувало дві найгостріші контратаки, довівши рахунок до розгромного. Під завісу гри підопічні Хацкевича забили з пенальті четвертий м'яч.

Динамо - Марiуполь

Читайте: "Динамо" названо кращою командою Ліги Європи

Нагадаємо, що центральний матч 14-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі між "Шахтарем" і "Динамо" завершився з рахунком 2: 1 на користь "гірників". Вирішальний м'яч на останній доданій хвилині забив Віктор Коваленко.