"Динамо" розгромило "Олімпік"

15.1т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" на навчально-тренувальній базі в Конча-Заспі здобула розгромну перемогу над донецьким "Олімпіком". Товариська зустріч завершилася з рахунком 3: 0.

Поєдинок пройшов без ключових футболістів, які були викликані в збірну на поєдинки Ліги націй. Першу гру після травми провів Артем Бесєдін.

Столичні футболісти володіли ініціативою весь ігровий час і легко закотили три голи. На 25-й хвилині рахунок у матчі відкрив Вітор Буено, скориставшись точною передачею Володимира Шепелєва. На 83-й хвилині Артем Хоцяновський подвоїв перевагу, забивши дебютний м'яч за "біло-синіх". На останніх секундах Денис Гармаш встановив остаточний результат.

"Динамо" - "Олімпік" - 3: 0

Голи: Буено, 26, Хоцяновський, 83, Гармаш, 90

Динамо: Бущан - Кравченко, Сидорчук, Шабанов, Сідклей - Че-Че, Андрієвський, Шепелев, Морозюк, Буено - Бесєдін

Олімпік: Махновський - Зубейко, Гришка, Цимбалюк, Немчанінов - Гай, Кольцов, Влад Шарай, Кравчук, Балашов - Шиндер

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" в принциповому матчі Прем'єр-ліги України розбило "Маріуполь".

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!