Футбол - Динамо програло угорської доньці, пропустивши двічі на останній хвилині - останні новини футболу - відео | Спорт Обозреватель 4 лютого
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Динамо" програло угорської "дочці", пропустивши двічі на останній хвилині

7.7тЧитати новину російською

Київське "Динамо" програло свій другий товариський матч на других зборах в Іспанії. На поле в Марбельї підопічні Хацкевича з рахунком 2:3 поступилися дочірнії команді угорського "Відеотона" - "Академії Пушкаша".

Столичні футболісти пропустили першими, але в дебюті другого тайму змогли відігратися. Після цього обидвi команди добре атакували і матч так би і завершився, якби не дивовижний провал оборони "Динамо" на останній хвилині. Два голи без опіру принесли перемогу угорцям.

"Динамо" - "Академія Пушкаша (Угорщина) - 2:3

Голи: 1:0 - Упісс (14), 1:1 - Мораес (43), 2:1 - Хльобас (59), 2:2 - Шечі (89), 2:3 - Мадараш (90).
Динамо: Маханьков, Миколенко, Самбрано, Шабанов, Бурда, Гусєв, Смирний, Спетару (Шапаренко 67), Гонсалес, Мораес, Хльобас

Наступний спаринг киян запланований на середу, 7 лютого. В цей день "біло-блакитні" зустрінуться з китайським клубом "Хебей Чайна Фортуна". Початок гри о 17:30.

Нагадаємо, що раніше "Динамо" зіграло внічию зі шведським "Естерсуном" - 1:1.