Топтеми:

"Динамо" поступилося "Аяксу" у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

51,3 т.
'Динамо' поступилося 'Аяксу' у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

"Динамо" програло амстердамському "Аяксу" у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. У виїзному поєдинку підопічні Олександра Хацкевича у видовищній грі, але без шансів поступилися - 3:1.

"Динамо" поступилося "Аяксу" у плей-офф відбору ЛЧ

Від самого початку матчу у киян все пішло не так, внаслідок чого вони повністю програли перший тайм. Вже на другій хвилині "Аякс" зумів відкрити рахунок, перегравши оборону "Біло-синіх". "Динамо" не схилило голови і досить швидко відігралося - Кендзьора зіграв на добиванні після удару Кадара. 1:1.

Але "Аякс" на класі до перерви зробив результат. Центрбек голландців Зієк сьогодні "запалював", і не тільки віддав купу класних передач, а й забив сам - дальнім ударом, рикошетом від голови Кадара півзахисник зробив рахунок 2:1.

Втім, "Аякс" давав "Динамо" грати, і кияни досить непогано йшли вперед. За якихось 10 хвилин голкіпер господарів Онана зробив два найскладніших сейви, виручивши свою команду. Якби воротар не відбив постріли динамівців, хто зна, чи закінчився б матч такою поразкою "Динамо".

Але цього вечора оборона "Динамо" діяла не найкращим чином, і під саму перерву впустила у своїй штрафній Тадича, який після прострілу зліва в дотик пробив повз Бойка - 3:1.

У другому таймі "Аякс" вже грав за результатом, не надто пориваючись в атаку і не даючи "Динамо" особливих можливостей для контратак. У позиційній же грі кияни проявили себе слабко, часто брали м'яч до воріт і не зуміли награти ще хоча б на один гол. А ось амстердамці могли забивати ще один-два рази спокійно - м'яч у другому таймі тричі (!) зустрічався з каркасом воріт Бойка, але українцям сьогодні щастило.

Тепер киянам в матчі-відповіді у Києві треба тільки перемагати з різницею у два і більше м'ячі. Поєдинок з "Аяксом" на НСК "Олімпійський" відбудеться через тиждень - 29 серпня.

"Аякс" (Амстердам) - "Динамо" (Київ) - 3:1

Голи: Ван де Беєк (2), Зієк (35), Тадич (44) - Кендзьора (16)

"Аякс": Онана - Де Лігт, Тальяфіко, Блінд, Ван де Беєк, Шона, Де Йонг, Мазрауї, Зіеєк, Тадич, Хунтелаар

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Пиварич - Сидорчук, Вербич, Циганков, Гармаш, Буяльський, Бесєдін

Попереджені: Хунтелаар (21), Тальяфіко (69) - Гармаш (40), Кендзьора (24)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні матчу з "Динамо" один з молодих лідерів "Аякса" вийшов з коми через 13 місяців.