"Динамо" перервало антирекордну серію невдач, здобувши красиву перемогу в Києві

5.9т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" в центральному матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу обіграло полтавську "Ворсклу". Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася із рахунком 2:1.

У першому таймі розлючені недавнім антирекордом кияни з перших хвилин почали виправляти ситуацію. Через півгодини завдяки впевненим діям Мораеса і Буяльського рахунок був уже 2:0.

По грі можна було сказати, що гості зовсім "мертві", але підопічні Олександра Хацкевича явно виглядали трохи краще.

У другому таймі здавалося, що полтавчани переламають хід зустрічі і навіть змогли забити гол, але це виявилася хвилинна активність. М'яч знову перейшов під контроль "Динамо", яке мало шикарні шанси забити і втретє.

"Динамо" - "Ворскла" - 2:1
Голи: 1:0 - 26 Мораес, 2:0 - 30 Буяльський, 2:1 - 58 Чеснаков.
Динамо - Бущан, Миколенко, Хачеріді, Віда, Морозюк, Гармаш (Шепелєв, 46), Корзун, Буяльський (Циганков, 60), Мбокані, Мораес, Гонсалес.
Ворскла - Ткаченко, Чижов, Матвієнко, Пердута, Даллку, Скляр, Чеснаков (Кулач, 79), Шарпар, Дитина, Коломоєць (Кобахідзе, 84), Кадімян (Одарюк, 73).
Попередження: Чеснаков (22).

Нагадаємо, що гра 14-го туру Прем'єр-ліги України "Карпати" - "Динамо" завершилася з рахунком 1:1.