LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" обіграло "Янг Бойз" і достроково вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи

27.7тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" достроково вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи. "Біло-сині" мінімально обіграли швейцарський "Янг Бойз" у матчі 4-го туру групового раунду ЛЄ - 1:0.

Господарі досить жваво почали зустріч. "Чорно-жовті" йшли вперед переважно правим флангом, де проявляв активність надшвидкісний Мбабу.

А вже на 15-й хвилині швейцарці могли відкривати рахунок. Нуху при розіграші кутового вискочив з-за спин захисників, однак його удар головою прийшовся в штангу.

Ближче до середини тайму динамівці освоїлися на штучному полі "Стад де Свісс". Кияни стали більше володіти м'ячем, намагаючись монотонно розхитувати оборону господарів.

Після перерви Хацкевич випустив Кравця і перейшов на гру в два форварда. Це майже відразу могло дати свої плоди, але навряд вийшов Артем з хорошої позиції пробив над поперечиною.

І все ж тиск "біло-синіх" далося взнаки. На 70-й хвилині Буяльський отримав м'яч від Морозюка і ефектно пробив з лівої прямо в кут з під трьох захисників.

Пропущений м'яч змусив швейцарців активніше піти вперед. "Джмелі" стали нагнітати біля воріт Бущана і лише блискучий сейв Григорія врятував "Динамо" від голу. Голкіпер в класному стрибку витягнув удар Ебішера з під поперечини.

Таким чином кияни набрали 10 очок, забезпечивши вихід з групи В за два тури до кінця. Команда Олександра Хацкевича продовжує йти в Лізі Європи без поразок.