"Динамо" обіграло "Ворсклу" і скоротило відставання від "Шахтаря"

29,7 т.
'Динамо' обіграло 'Ворсклу' і скоротило відставання від 'Шахтаря'

Київське "Динамо" обіграло "Ворсклу" в центральному матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу. Гра на стадіоні ім. Бутовського в Полтаві завершилася з рахунком 0:1.

Зустріч почалася з атак гостей, які на високих швидкостях раз по раз накочували атаки на ворота Шуста. Полтавчани побудували свою гру на контрнапад, намагаючись збивати темп іменитого суперника.

Ближче до кінця тайму гра пішла на зустрічних курсах, а в деяких моментах футболісти з Полтави і зовсім домінували на полі. Незважаючи на динамічну гру, гольовий гостроти жодна ні друга команда створити не змогли.

Читайте: 29-й тур чемпіонату України: результати, огляди, розклад трансляцій

Після перерви команди помінялися ролями. Тепер підопічні Василя Сачко тиснули "динамівців", змушуючи їх періодично серйозно напружуватися в захисті.

Розв'язка наступила на 63-й хвилині, коли спрацювала заміна від Хацкевича. Мбокані, трьома хвилинами раніше замінивши Буяльського, відгукнувся на пас Кендзьора з флангу, і влучним ударом головою забив переможний гол.

Після цього кияни, спокійно зігравши в захисті, впевнено довели гру до перемоги, не давши господарям жодного шансу.

На останніх секундах "Ворскла" влаштувала невеликий штурм, але результату це не принесло.

"Динамо" набирає 66 очок і скорочує розрив від лідируючого донецького "Шахтаря" до трьох пунктів.

Нагадаємо, що раніше в рамках 29-го туру донецький "Шахтар" легко обіграв ФК "Маріуполь".