"Динамо" на останніх секундах здобуло перемогу над новачком Прем'єр-ліги

37,4 т.
'Динамо' на останніх секундах здобуло перемогу над новачком Прем'єр-ліги

Київське "Динамо" здобуло важку перемогу над новачком Прем'єр-ліги "Львовом". У матчі 2-го туру чемпіонату України з футболу підопічні Олександра Хацкевича виграли на полі суперника - 1:0, забивши єдиний м'яч у компенсований час.

Незважаючи на статус явного аутсайдера, львів'яни виглядали дуже конкурентоспроможним на тлі більш іменитого суперника. Кияни володіли територіальною перевагою, проте отримати вигоду не могли.

Читайте: "Привіт від "Динамо": нападника "Шахтаря" обматюкали в Чернігові - опубліковано відео

Більш того, в середині першого тайму голкіпер "Динамо" Денис Бойко грубо помилився на виході, після чого захисникам довелося виносити м'яч з лінії воріт. "Біло-сині" відповіли ударом бразильці Че Че, з яким впорався воротар "Львова" Бандура.

Після перерви гра розбилася на епізоди. "Львів" як і раніше продовжував організовано оборонятися, не даючи динамівцям вільних зон. Однак на 71-й хвилині гри гості не реалізували супершанс. Сергій Сидорчук розстрілював впритул Бандуру, але той потягнув практично мертвий м'яч.

Після цього гості спробували піти на штурм, але довго не могли створити гостроту біля воріт суперника. Лише в компенсований час уродженець Львівської області Назарій Русин першим же дотиком у грі відправив м'яч у сітку після прострілу Буяльського, принісши перемогу "Динамо".

Як повідомляв OBOZREVATEL, півзахисникові київського "Динамо" Миколі Шапаренко словами ніс.