6 грудня • оновлено в 13:16

"Динамо" ідеально скористалося осічкою "Шахтаря" в УПЛ

12.6т
Читати матеріал російською

Київське "Динамо" обіграло "Олімпік" в гостьовому матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Поєдинок на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 1:3.

Весь перший тайм кияни грали швидше, працювали попереду креативніше і небезпечніше, змогли першими відкрити рахунок, але втрата концентрації коштувало їм моментального голу у відповідь.

На 37-й хвилині Пеньков помилився в повітрі на виході, махнув повз м'яча, і Артем Бесєдін замкнув головою вже в порожні ворота.

"Динамо" ще не встигло закінчити святкувати, як "Олімпік" зрівняв рахунок. Шабанов припустився помилки, подарувавши м'яч Шахабу. Захеді випередив захисника, трохи протягнув вперед і пробив в ближній повз Бойка.

На 72-й хвилині Кравчук відкритою стопою в'їхав в голеностоп Караваєву і отримав від Віталія Романова пряму червону картку. Залишившись в меншості донецькі футболісти не змогли стримати натиск гостей і 79-й хвилині Бесєдін оформив дубль.

Остаточний рахунок оформив Карлос де Пена на 86-й хвилині.

Таким чином підопічні Олексія Михайличенка вдало скористалися осічкою "Шахтаря" в Маріуполі і скоротили відставання від першого місця.

"Олімпік" – "Динамо" 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 37 Бесєдін, 1:1 – 38 Захеді, 1:2 – 79 Бесєдін, 1:3 – 87 де Пена.

Олімпік – Пеньков, Гришко, Лук'янчук, Снурніцин (Трубочкін, 80), Цимбалюк, Кравчук, Ксьонз (Чарльз, 86), Політило, Тейшейра (Імері, 65), Балашов, Захеді.

Динамо – Бойко, Миколенко (Кендзьора, 28), Кадар, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, де Пена, Шапаренко (Шепелєв, 74), Циганков, Буяльський (Гармаш, 88), Бесєдін.

Попередження: Цимбалюк (17), Тейшейра (41), Бесєдін (54), Пеньков (68), де Пена (86).

Вилучення: Кравчук (73).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 15-му турі УПЛ кияни впевнено обіграли "Маріуполь".

28 листопада "Динамо" в п'ятому турі групового етапу Ліги Європи в меншості драматично зазнало поразки (3:4) в грі зі шведським "Мальме" і істотно погіршило свої шанси на вихід в плей-офф.