LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Данія - Австралія: онлайн-трансляція ЧС-2018

10.6тЧитати матеріал російською

Збірна Австралії, яка в стартовому матчі чемпіонату світу з футболу 2018 року дала бій Франції, у другій грі турніру зустрілася з Данією. Поєдинок пройшов на стадіоні "Самара Арена" у четвер, 21 червня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Данія - Австралія (початок зустрічі - о 15:00 за київським часом).

Данці і австралійці ніколи не грали офіційні матчі. Зате в активі суперників три товариські зустрічі. Перевага на боці "данського динаміту", який здобув дві перемоги при одній поразці. Остання гра пройшла в червні 2012-го року. Тоді скандинави були сильнішими з рахунком - 2: 0.

ЧС-2018. Група С. 2-й тур

Самара, стадіон "Самара Арена"

Головний арбітр: Матеу Лаос (Іспанія)

Данія - Австралія - 2: 0

Голи: Еріксен (7) - Единак (38)

Данія: 1. Шмейхель - 6. Крістенсен А., 14. Дальсгор, 4. Кьяра, 8. Делейні, 17. Ларсен, 19. Шона, 23. Систо, 10. Еріксен, 9. Йоргенсен Н., 20. Поульсен Ю .

Запасні: 16. Лесслі, 22. Реннов, 3. Вестергор, 5. Кнудсен, 13. Йоргенсен М., 2. Крон-Делі, 18. Лерагер, 12. Дольберг, 15. Фішер, 21. Корнеліус, 11. Брейтвейт

Австралія: 1. Райан - 5. Мілліген, 16. Бехіч, 19. Рісдон, 20. Сейнсбері, 10. Круз, 13. Муй, 23. Рогіч, 15. Единак, 7. Лекі, 11. Наббут

Запасні: 12. Джонс Бр., 18. Вукович, 2. Дегенек, 3. Мередіт, 6. Юрман, 8. Луонго, 4. Кейхілл, 9. Юрич, 14. Макларен, 17. Арзані, 21. Петратос, 22. Ірвайн.

_________________________________________________________________________

НА ЦЬОМУ МИ ЗАВЕРШУЄМО НАШ ОНЛАЙН. СПАСИБІ, ЩО БУЛИ З НАМИ - ЗАЛИШАЙТЕСЯ СЛІДКУВАТИ ЗА ЧС-2018 РАЗОМ З OBOZREVATEL

І ще трохи Единак ​​наостанок - австралійський хавбек, який забив сьогодні Данії, є єдиним гравцем в історії ЧС з 3+ голами, забивати тільки з пенальті.

СТАТИСТИКА ВСЬОГО МАТЧУ

90 + 3. Фінальний свисток! Нічия - 1: 1.

90 + 2. Данія отримала відмінний момент вийти вперед - після кутового Брейтвейта дали пробити метрів з 10-ти, але датчанин вдарив з льоту слабо і майже в руки голкіперу.

90. ТРИ ХВИЛИНИ додав арбітр до основного часу.

89. Еріксен намагається виловити момент з мізерної атакуючої гри, б'є здалеку, але не дуже підготовлений удар виходить неточним.

88. Відмінна атака Австралії. Спочатку Арзані вивели по правому флангу на ударну позицію метрів з 7-ми, але з гострого кута хавбек не зміг переграти воротаря. А удар "другим темпом" вийшов несильним, і Шмейхель зловив м'яч.

85. Систо за розмови після спірного фолу отримує жовту картку.

83. Остання заміна від Австралії - Рогіча змінює Ірвайн.

82. Уф, накрутили автралійци суперника на правому фланзі, гостро прострілює Арзані, але на потужний пас ніхто не встигає з ударом.

80. Чи не змогли команди все ж утримати високий темп останніх 10-ти хвилин і суттєво зменшили швидкості.

76. Пішла гра на зустрічних курсах, м'яч особливо не затримується в центрі. Тепер Лекі швидко дістався до штрафної і хоч слабо, але підступно вдарив у дальній кут - м'яч пройшов біля штанги (але, здавалося, Шмейхель контролював ситуацію).

74. Наббут зовсім несподівано отримує пошкодження плеча - гравець невдало приземлився на газон після того, як намагався ногою дістати верховий м'яч. В результаті його змінює нападник Юрич.

72. На два попередніх удару Австралії Данія відповідає теж дальнім ударом Систо - мимо.

71. Тепер Рогіч пробиває здалеку (вже ближче, ніж Муй), але Шмейхель без проблем ловить несильний удар.

69. Уххх! як смачно приклався Муй - бив у дальню дев'ятку, але все-таки вище.

68. Австралія замість Круза випускає хавбека Арзані.

68. Заміна у Данії - замість Йоргенсена в атаку тренер випустив Корнеліуса.

67. Ух, "наварили каші" данці! Після простий верхової подачі Шмейхель кілька помилився на виході і покинув ворота, але автраліцйци після швидкого прострілу не зуміли скористатися плутаниною - захисники не сплять.

65. непоступливість грає Австралія, але не більше. До воріт Данії підібратися не вистачає тактичної виучки і заготовки, ну і супернику особливо грати не дають.

60. Не найкращий результат Поульсена в порівнянні з першим матчем Данії на ЧС-2018 проти Перу.

59. Перша заміна в матчі - Поульсена у Данії змінює Брейтвейт

57. Тепер Данія вже загрожує воротам Австралії за допомогою верхової подачі, але знову захист сильніше атаки.

54. Хороша і небезпечна подача з лівого флангу, але датчани не дають автралійцам пробити з другого поверху.

49. Австралія могутніше початку другий тайм, але Данія теж не відсиджується в центрі поля, загрожуючи воротам австралійців ударом Систо.

46. ДРУГИЙ ТАЙМ СТАРТУВАВ! Тепер з центру поля починає Австралія.

Ідеальна розпасовка від Крістенсена в першому таймі!

СТАТИСТИКА першого тайму

Ще одне сьогоднішнє досягнення Единак ​​- завдяки голу Данії досвідчений хавбек вийшов на друге місце в списку бомбардирів, маючи в "багажі" 3 активу. Перший, звичайно ж, легендарний Тім Кейххіл з 5-ма м'ячами.

45 + 2. ПЕРШИЙ ТАЙМ закінчено. Австралія і Данія спокійно дограли до перерви, в розрахунку на перегрупування сил і свіжі ідеї тренерів.

45. 2 Хвилини додав арбітр.

44. Ось так ось! Единак ​​не просто забив Шмейхелю, але і перервав його "суху" серію в 571 хвилину (більше ніж 5 повних матчів).

43. ВІДЕО голи Единак.

42. Тепер вже Австралія ледь не забиває собі - Сейнсебері не зміг прибрати ногу після низової подачі Єріксена і кількох рикошетів, але м'яч на лінії виловив голкіпер.

40. Надихнулася Австралія голом з пенальті, особливо Лекі - він вже намагається після невисокою подачі в штрафну пробити з розвороту п'ятою! Але невдало.

39. За гру рукою в моменті з пенальті Поульсен отримує жовту картку.

38. ГОЛ! Забиває Единак пенальті, пробивши низом у лівий кут воріт (а Шмейхель кинувся у правий).

37. ОСЬ ТАК ОСЬ! Під час подачі кутового Поульсен зіграв рукою! Суддя спочатку не помітив, але потім за допомогою системи ВАР призначив пенальті.

36. Австралія подає четвертий кутовий в матчі, але витягти після нього небезпечний удар не вдалося.

30. Після проходу Лекі правим флангом послідував простріл на лінію воротарського майданчика, де не особливо накритим виявився Круз. Хавбек пробивав з гарної позиції, але його удар був заблокований.

28. Знову гра трохи "завмерла" в центрі поля, не загрожують команди воротам один одного.

24. Відповісти Систо дальнім ударом у Австралії надумав Родич - вийшло ще гірше, м'яч полетів далеко в сторону від воріт.

22. Систо, не довго думаючи, вирішив здалека "пальнути" по воротах, але удар прийшовся прямо в руки воротарю.

20. Відео голу Еріксена.

18. Чи влаштовують "локальні битви" в центрі поля австралійці і данці, але до штрафних майданчиків м'яч практично не доходить.

14. Швидкий гол не збив з пантелику австралійців - вони завелися ще більше і все інтенсивніше розвивають атаки.

11. А ось вам і Еріксен у збірній Данії - взяв участі у всіх 18-і голах в 15-ти останніх його матчах за "вікінгів"

7. ОХО-ХО! ГОЛ !!! Що робить Еріксен! Запресингували суперника, данці швидко доставили м'яч в штрафну, а далі справа техніки - знижка п'ятою на Еріксена і його потужний удар з літа під поперечину!

5. Після високої подачі з флангу Лекі пробиває по воротах Данії головою - сильно, але вище.

3. Сайт ФІФА підрахував, що на сьогоднішньому матчі уболівальників Данії тільки 900, а Австралії - 12 тисяч.

1. Данія почала відразу з атаки і пари подач в штрафну, але при цьому вдарити по воротах данцям так і не вдалося.

0. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ - Данія розвела м'яч з центру поля!

1 ХВИЛИНА ДО МАТЧУ. Цікаво, Австралія тільки раз на ЧС раніше грала внічию.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Коротко про стартових складах в одній картинці.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Поки команди виконують гімни і надихаються на гру, пропонуємо вам оцінити невелике, але яскраве превью всіх матчів сьогоднішнього дня.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди вже в підтрибунних приміщеннях, готові вийти на поле.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Трохи історії з попередніх зустрічей Данії та Австралії - зануримося в 2012-й ...

70 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Данія і Франція в лідерах після першого туру.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чи зможуть?

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Вітаю, дорогі друзі! У групі С стартує другий тур. Австралія в першій зустрічі при неймовірних обставинах в історичному матчі програла Франція . А Данія святкувала перемогу над Перу.

Як повідомляв OBOZREVATEL , лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду захопив мережу своїм вчинком на ЧС-2018.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".