Прийміть участь
планшету Взяти участь

/Новини футболу

ЧС-2018: збірна Бельгії повторила історичне досягнення колишніх чемпіонатів світу

3.5тЧитати матеріал російською

Збірна Бельгії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу проти команди Японії створила маленьке спортивне диво.

Команда горіла 0:2 по ходу другого тайму, але змогла реабілітуватися і вирвати перемогу у "самураїв".

Так епічно повернутися в гру на стадії плей-офф на чемпіонатах світу вдавалося збірній ФРН ще в 1970 році в грі з Англією. Сталося це в додатковий час (3:2).

Нагадаємо, авторами камбеку бельгійців стали захисник Ян Вертонген, який віддавав передачу головою, а вийшов несподіваний гол на 69 хвилині. Після спрацювали дві заміни Роберто Мартінеса - Феллайні на 74 і Шадлі на 90+4 принесли перемогу своїй команді.

Ще "дияволи" стали першою командою з 1966 року, яка відігралася і взяла верх над суперником в основний час матчу плей-офф ЧС, програючи з різницею в два голи або більше. На мундіалі 1966 такий трюк вдавався збірній Португалії, яка обіграла команду Північної Кореї (5:3).

OBOZREVATEL 3 липня проведе для вас онлайн-трансляції останніх двох матчів 1/8 ЧС - Швеція - Швейцарія і Колумбія - Англія.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".