Чотириразовий чемпіон України забив "Ліверпулю" запаморочливий гол "парашутом": опубліковано відео

18,6 т.
Вілліан

Півзахисник "Челсі" Вілліан, який в складі "Шахтаря" став чотириразовим чемпіоном України з футболу, відзначився чудовою грою в матчі 13-го туру чемпіонату Англії. 29-річний хавбек забив гол "Ліверпулю", здобувши для своєї команди нічию (1:1).

На 85-й хвилині бразилець, який двома хвилинами раніше тільки вийшов на заміну, отримавши пас на підходах до штрафного, фінтом обіграв захисника, змістився до флангу, але замість удару зробив елегантний навіс.

М'яч немов за помахом чарівної палички "парашутом" опустився чітко за комір Міньоле.

Читайте: Футболіст збірної Венесуели забив фантастичний гол з центру поля: опубліковано відео

Нагадаємо, що Вілліан перейшов з "Шахтаря" в махачкалінський клуб "Анжи" в лютому 2013 року за 35 мільйонів євро. Після півроку виступів в Росії бразилець став гравцем "Челсі"