Чотириразовий чемпіон України забив бомбезний гол у відборі ЧС-2018: відео шедевра

22,2 т.
Вілліан

Півзахисник збірної Бразилії Вілліан, який у складі "Шахтаря" став чотириразовим чемпіоном України з футболу, відзначився фантастичним голом у матчі відбору на чемпіонат світу-2018 проти Колумбії. 29-річний хавбек відкрив рахунок у матчі на 47-й хвилині.

Читайте: Футболіст збірної Італії забив фантастичний гол бічними ножицями: опубліковано відео

Неймар отримав гостру передачу на фланзі, в дотик повернув сферу в центр, де Вілліан хльостким і потужним ударом з льоту відправив м'яч чітко в кут колумбійських воріт. Незважаючи на такий шедевр, зустріч завершилася внічию (1:1). На 56-й хвилині Фалькао зрівняв рахунок.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Відзначимо, що напередодні збірна Аргентини сенсаційно не зуміла перемогти Венесуелу в матчі відбору на чемпіонат світу з футболу-2018.