LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Челсі" забив 3 голи за 8 хвилин, зробивши фантастичний камбек

4.1тЧитати матеріал російською

Лондонський "Челсі" в стартовому матчі 34-го туру здобув вольову перемогу над "Саутгемптоном". Гостьова зустріч завершилася з рахунком 3:2, а "пенсіонери" змогли організувати неймовірний камбек.

Програючи до 70-й хвилині 2:0, підопічні Антоніо Конте зусиллями Азара і Жиру забили тричі за вісім хвилин.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

"Саутгемптон" - "Челсі" - 2:3 (1: 0, 1: 3)
Голи: 1:0 - 21 Тадич, 2:0 - 60 Беднарек, 2:1 - 70 Жиру, 2:2 - 75 Азар, 2:3 - 78 Жиру.
Саутгемптон - Маккарті, Соареш, Беднарек (Маноло Габбьядіні, 90), Бертран, Худт, Уорд-Проуз (Остін, 79), Ромеу, Тадич (Сімс, 83), Хейбьерг, Йосіда, Лонг.
Челсі - Куртуа, Кейхілл, Крістенсен, Алонсо, Аспілікуета, Вілліан, Фабрегас, Азар (Мозес, 86), Канте, Дзаппакоста (Педро, 61), Мората (Жиру, 61).
Попередження: Хейбьерг (42), Уорд-Проуз (44), Азар (64), Бертран (65), Ромеу (78), Лонг (81), Вілліан (82), Кейхілл (90).

Нагадаємо, що напередодні в Лізі чемпіонів "Рома" відіграла три м'ячі у "Барселони" і сенсаційно вийшла в півфінал.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".