Бразильський футболіст забив розкішний автогол у "дев'ятку"

6,7 т.
Бруно Галло автогол

Бразильський півзахисник "Катар СК" Бруно Галло став антигероєм матчу національного катарського першості проти "Аль-Гарафа". Хавбек забив ефектний м'яч, проте зробив це у власні ворота.

Невдалий для бразильця епізод стався в середині першого тайму. Намагаючись перервати простріл із лівого флангу Галло в падінні зрізав м'яч у "дев'ятку" воріт своєї команди. Удар Бруно вийшов неймовірно ефектним. "Обозреватель" пропонує подивитися, як це було.

Читайте: Знаменитий воротар пропустив курйозний автогол у матчі відбору ЧС-2018, насмішивши своєю реакцією

🎥 فيديو | هدف # الغرافة الاول بالخطأ عن طريق لاعب # نادي_قطر برونو غالو # الغرافة 1-0 # نادي_قطر الجولة الثالثة | # كاس_ QSL @ALGHARAFACLUB pic.twitter.com/0sird4axgm

- Qatar Stars League (@QSL)

8 листопада 2017 р

Варто зазначити, що "Катар СК" зрівняв рахунок через 10 хвилин, але незадовго до закінчення зустрічі знову пропустив, зазнавши поразки 1:2.

Нагадаємо, раніше бразильський футболіст забив шедевральний рятівний м'яч у чемпіонаті Франції - захисник відзначився ефектним ударом через себе з лінії штрафної.