Бразилія дивом уникла ганьби в матчі з Коста-Рікою

42,7 т.

Збірна Бразилії ледь не зганьбилася в матчі другого туру чемпіонату світу з футболу 2018 року з Коста-Рікою. Зустріч в Санкт-Петербурзі проходила під тотальним перевагою "селесао", але закінчилася мінімальною перемогою південноамериканців, видобутої лише в компенсований час - 2:0.

П'ятикратні чемпіони світу, як і в поєдинку проти Швейцарії, діяли вкрай академічно. У першому таймі бразильці більше розраховували на індивідуальні дії Неймара. Форвард ПСЖ постійно опинявся на газоні, ніж відверто дратував арбітра.

Читайте: Збірній Росії напророкували допінговий скандал на ЧС-2018

До перерви "пентакампеони" практично нічого не створили біля воріт зоряного голкіпера "Реала" Кейлор Наваса. А от у другому таймі "селесао" створила неймовірну кількість моментів.

Вже на 49-й хвилині Жезус, пробиваючи головою метрів з семи, потрапив в поперечину. Трохи пізніше Неймар, опинившись один на один з Навасом, з лінії штрафної відправив м'яч у сантиметрах від штанги.

Апофеозом тиску бразильців став момент на 79-й хвилині. Арбітр з Нідерландів Бьорн Куйперс призначив пенальті у ворота костариканців, проте після перегляду відеоповтору скасував своє рішення.

В результаті розв'язка наступила на першій компенсованій хвилині Феліпе Коутіньйо після пасу Жезуса в упор пробив Наваса. А перед самим фінальним свисток Неймар добив суперника після передачі Кости.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в таборі збірної Аргентини виник справжній бунт після розгромної поразки від Хорватії на ЧС-2018.