Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Бразилія - ​​Бельгія: відео голів чвертьфіналу ЧС-2018

7.2тЧитати матеріал російською

Завершився матч 1 \ 4 фіналу чемпіонату світу між командами Бразилії та Бельгії.

"Червоні дияволи" вистояли в матчі з мінімальною перевагою 2:1.

На 13 хвилині Фернандіньо глибоко шокував всю Бразилію, зрізавши м'яч після кутового у власні ворота. Пентакампеоне багато атакували, але підопічні Роберто Мартінеса дуже злагоджено діяли в захисті і стрімко вибігали в контратаки. На 31 хвилині після кутового біля воріт Куртуа м'яч відскочив до Лукаку, який легко і невимушено переніс на божевільній швидкості свої 94 кг майже через все поле і віддав пас на Де Брюйне. Той ще трохи зблизився з воротами Алісона і що є сили пробив - м'яч ледь не порвав сітку - 2:0.

Бразильцям таки вдалося відквитати один голасо. На 76 хвилині Ренато Аугусто відгукнувся на закид Філіпе Коутіньйо і головою скоротив відставання. Усі наступні спроби полопечних Тіте перевести гру хоча б в екстратайм не увінчалися успіхом.

Бразилія - Бельгія 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 13, автогол Фернандіньо, 0:2 - 31 Де Брюйне, 1:2 - 76 Ренато Аугусто.

Бразилія - Аліссон, Фагнер, Тіаго Сілва, Міранда, Марсело, Пауліньо (Ренато Аугусто, 73), Фернандіньо, Коутіньйо, Вілліан (Фірміно, 46), Габріел Жезус (Дуглас Коста, 58), Неймар.

Бельгія - Куртуа, Меньє, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Феллайні, Вітцель, Шадлі (Вермален, 83), Лукаку (Тілеманс, 87), Де Брюйне, Азар.

Попередження: Алдервейрелд (47), Меньє (71), Фернандіньо (85), Фагнер (90).

1:0 13 Фернандіньо (автогол)

0:2 31 Де Брюйне

1:2 76 Ренато Аугусто

Нагадаємо, в півфіналі команді Бельгії буде протистояти збірна Франції.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".