"Боруссія" - ПСЖ: відеоогляд матчу плей-офф Ліги чемпіонів

18,1 т.
'Боруссія' - ПСЖ: відеоогляд матчу плей-офф Ліги чемпіонів

Німецька "Боруссія" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграла вдома французький ПСЖ. Зустріч в Дортмунді на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі гості домінували на полі, встановивши впевнений контроль над м'ячем, але голів глядачі не побачили. Все перевернулося після перерви, коли команди провели неймовірні 9 хвилин.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на відеоогляд цього поєдинку.

Читайте: Хто проти "Ліверпуля" та Роналду: 5 моментів, через які не можна пропустити повернення Ліги чемпіонів

Як повідомляв OBOZREVATEL, в четвер, 20 лютого, свій шлях у єврокубках починає і український "Шахтар". Донецький клуб у першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи в Харкові прийме португальську "Бенфіку". Вже стало відомо, які телеканали покажуть цю зустріч.