Бійся, "Шахтар": "Манчестер Сіті" здобув нищівну перемогу в Англії перед матчем Ліги чемпіонів

12,4 т.
Манчестер Сіті Кристал Пелас

Англійський "Манчестер Сіті" гарненько розім'явся в Прем'єр-лізі перед поєдинком Ліги чемпіонів із донецьким "Шахтарем", який відбудеться 26 вересня. "Городяни" на своєму полі здобули нищівну перемогу над "Крістал Пелас" - 5:0.

Команда Пепа Гвардіоли з перших хвилин захопила ігрову та територіальну перевагу. Господарі довго зволікали, однак перед перервою все ж відкрили рахунок - після блискучої комбінації ефектно забив Лерой Сане.

Читайте: На межі фантастики: суперник "Шахтаря" забив гол після запаморочливої комбінації

У другому таймі тиск на аутсайдера АПЛ продовжився. Гравці "Ман Сіті" кружляли голови захисникам гостей, розриваючи оборону суперника. У складі господарів забивали Стерлінг (двічі), Агуеро і Делфі.

Варто також зазначити, що підопічні Гвардіоли практично нічого не дозволяли зробити "Кристал Пелас" попереду. Володіння м'ячем 71% проти 29% на користь "Сіті" і нуль ударів у створ від гостей - зайве тому підтвердження.

Нагадаємо, що "Шахтар" насилу обіграв "Зірку" перед вильотом до Англії.