Без шансів для Буффона: Швеція обіграла Італію в плей-офф ЧС-2018

6.8т Читати матеріал російською

Збірна Швеції досить несподівано обіграла Італію в першому матчі плей-офф чемпіонату світу. Поєдинок на "Френдс Арена" завершився мінімальною перемогою господарів із рахунком 1:0.

Вікінги активніше почали зустріч і в першому таймі контролювали хід гри. Проте, зламати дисципліновану італійську оборону "жовто-синім" було вкрай непросто. Після перерви господарі збавили оберти, практично переставши йти вперед. І все ж забили саме вони.

Вирішальним став удар Якоби Йоханссона на 61-й хвилині. Вийшовши на заміну швед потужно пробив зльоту практично з лінії штрафного і м'яч рикошетом від Даніеле Де Россі влетів у ворота - без шансів для легендарного Джіджі Буффона.

Після цього італійці накрутили темп і пішли відіграватися. "Скуадра Адзурра" мала хороший момент, щоб зрівняти рахунок, проте дальній постріл Дарміана прийшовся в стійку. Гра у відповідь пройде в Мілані 13 листопада.

Нагадаємо, напередодні Хорватія розгромила Грецію, а Швейцарія мінімально обіграла на виїзді Північну Ірландію.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!