"Бенфіка" - "Шахтар": відео голів Ліги Європи

25,5 т.
'Бенфіка' - 'Шахтар': відео голів Ліги Європи

Донецький "Шахтар" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи пройшов португальську "Бенфіку". Поєдинок відбувся в Лісабоні на стадіоні "Ештадіу да Луш"

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

3:3 – 71 Алан Патрік

Бенфіка – Влаходімос, Грімальдо, Томаш Тавареш, Рубен Діаш, Феррі, Шикін (Сеферович, 67), Таарабт, Рафа Сілва, Вайгль, Пицци, Дієго Соуза.

Шахтар – Пятов, Додо, Матвієнко, Ісмаїлі, Кривцов, Тайсон, Марлос (Тете, 62), Степаненко, Алан Патрік, Маркос Антоніо, Мораес.

Попередження: Ісмаїлі (43), Рафа Сілва (50).

Читайте: На матчі "Шахтаря" в Прем'єр-лізі України відбулася історична подія

Як повідомляв OBOZREVATEL, тиждень тому в першому матчі 1/18 фіналу "Шахтар" обіграв "Бенфіку". Поєдинок плей-офф Ліги Європи пройшов в Харкові на ОСК "Металіст" і завершився з рахунком 2:1.

Всі ключові події трапилися в другому таймі. Українська команда першою відкрила рахунок, але через 10 хвилин гості змогли його зрівняти. Вирішальний гол на 72-й хвилині забив Віктор Коваленко.